2726
عنوان

خیلی ناراحتم😫😫😫😫

258 بازدید | 24 پست

بچه ها غروب خواهرم فهمید یکی از دوستای صمیمیش از پاراگلایدر سقوط کرده مرده.خیلی غصه میخوره و از بس گریه کرده چشاش باز نمیشه خودمم خیلی ناراحتم.بیچاره ۲۳سالش بوده معلم بود و تازه نامزدی کرده.چیکار کنم؟چی به خواهرم بگم آرام بشه؟واسه آرامش روحش و صبر بازمانده هاش دعا کنید

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

کرمانشاهی هستین؟

اگر زنی رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند ، و کلاه عجیب و غریبی سرش بگذارد ، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خیابان می برد . ولی اگر کلاه کوچکی بر سرش بگذارد و کت و دامن خیاط دوز تن کند شوهرش با کمال میل او را بیرون> می برد و تمام مدت به زنی که لباس رنگ شاد پوشیده و کلاه عجیب و غریب سرش گذاشته و رژ لب زده است خیره می شود !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه جوری سقوط کرده؟چی‌شده که سقوط کرده؟

چترش انگار باز نشده.تو کرمانشاه 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
کرمانشاهی هستین؟

آره

من وحشت دارم از ارتفاع.اما عاشق پروازم.بنده خدا حتما رعایت نکرده بود.

چند ساله این کارشه.نمیدونم چطور شده

هیچی بذار گریه کنه اروم بشه

خواهرم خیلی احساسیع.تا ناراحت میشه قلبش درد میگیره

2706