2410
2553
عنوان

وزن بچه هاتون تو ۴ماهگی رو نیگین؟

6664 بازدید | 20 پست

دختر من ۵۸۰۰ فقط شیر خودم رو اونم از یه سینه و اون هم با کلی ادا ۴ساعت یه بار ده دقیقه میگیره هرکارم میکنم شیشه مک زدن یاد نمیگیره سینهچپمم نمیگیره خیلی نگران کسی بوده نی نیش عین من باشه ؟

دختر منم همینقدر بود فکر کنم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

دختر منم همینه 

وزن تولدش ۴بود ۴ماهگی رو یادم نمیاد

الان ک ۶ماهشه ۶و۵۰۰ وزنش 

نه تنها شیر بزور میخوره بلکه غذای کمکیشم اصلا اصلا نمیخوره هرچی میدم اوق میزنه و استفراغ

کم اوردم از دستش

تولدش سه کیلو بود خیلی خوب بود وزنش اما یهو شروع کرد به ادا و نخوردن ۱ ماهیه و وزنش متوقف شد قدش ۶۳ نمیدونم چکارش کنم بلدم نی شیشه بخوره شیرخشک بش بدم راهنمایی واسم دارین؟

وزنش کمه حتما ببرش دکتر موقعه شیر خوردن خودشو قوسی میکنه و هی سینتو میزنه عقب اگه اینجوره ریفلاکس داره پسر منم جدیدا ی سینمو کمتر میخوره ریفلاکس داره و داره دارو میخوره ولی بعضی وقتا باید راه برم تا شیر بخوره الانم رژیم پروتین گاوی دارم کلا لبنیات و چیزایی که توش شیر و تخم مرغ داره اصلا نمبخورم

2706