1265
1273
عنوان

وزن بچه هاتون تو ۴ماهگی رو نیگین؟

116 بازدید | 20 پست

دختر من ۵۸۰۰ فقط شیر خودم رو اونم از یه سینه و اون هم با کلی ادا ۴ساعت یه بار ده دقیقه میگیره هرکارم میکنم شیشه مک زدن یاد نمیگیره سینهچپمم نمیگیره خیلی نگران کسی بوده نی نیش عین من باشه ؟

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

یه کم خالیش کن هر بار  شاید زیاد پره 

احتمالا بگیره

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.

دختر منم همینه 

وزن تولدش ۴بود ۴ماهگی رو یادم نمیاد

الان ک ۶ماهشه ۶و۵۰۰ وزنش 

نه تنها شیر بزور میخوره بلکه غذای کمکیشم اصلا اصلا نمیخوره هرچی میدم اوق میزنه و استفراغ

کم اوردم از دستش

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  
1274
منم یه سینه ام خوب نمیگرفت خیلی طول کشید تا یاد گرفتیم شاید خودم درست نمیگرفتمش وزن چهار ماه باید ...

نخیر وزن ۵ماهگس باید دوبرابروزن تولد باشه

حال تمام روز هایم عشق است  الهی شکرت برای این بخت خوش  عاشقانه های من برای جوجه ی توراهیمون در پیج @mahouratohidi  

تولدش سه کیلو بود خیلی خوب بود وزنش اما یهو شروع کرد به ادا و نخوردن ۱ ماهیه و وزنش متوقف شد قدش ۶۳ نمیدونم چکارش کنم بلدم نی شیشه بخوره شیرخشک بش بدم راهنمایی واسم دارین؟

وزنش کمه حتما ببرش دکتر موقعه شیر خوردن خودشو قوسی میکنه و هی سینتو میزنه عقب اگه اینجوره ریفلاکس داره پسر منم جدیدا ی سینمو کمتر میخوره ریفلاکس داره و داره دارو میخوره ولی بعضی وقتا باید راه برم تا شیر بخوره الانم رژیم پروتین گاوی دارم کلا لبنیات و چیزایی که توش شیر و تخم مرغ داره اصلا نمبخورم

دختر منم سینه راستمو نمیگیره 

دراز کش سمت چپو میدم  بعد خم میشم راستو همونطور که خوابیده میزارم دهنش بدون اینکه تکونش بدم

1226
تولدش سه کیلو بود خیلی خوب بود وزنش اما یهو شروع کرد به ادا و نخوردن ۱ ماهیه و وزنش متوقف شد قدش ۶۳ ...

دختر منم تا یکماهگی یک کیلو نیم عوض کرد بعد وزنش متوقف شد

راسی پسر من فردا میخام ببرم واکسن چهار ماهگیشو بزنم و وزنش کنم اما ۱۲ روز پیش که دکتر بردمش ۶۵۰۰ بود.تازه باباش همش میگه پسرم اصلا رشد نداره و ریزست راست میگه صورتش اصلا تپل نشده و کوچولو مونده به دکترش میگفت شیر خشک بهش بدم ولی دکتر میگفت وزنش خوبه 

دختر منم همینه  وزن تولدش ۴بود ۴ماهگی رو یادم نمیاد الان ک ۶ماهشه ۶و۵۰۰ وزنش  نه تنها ش ...

دکتر واسه کوچولوتون تجویزی نکردن؟ من کم اوردم پزشکام میگن صبور باش تا شیرتو بخوره

1280