2410
2553

سلام خانومادوست ترشیده من تازگی هایه خاستگار براش امده وپسره تاجایی که من میدونم دوست دخترخیلی داشته ومن اینوبه دوستم گفتم امااون چشاش کورشده ومیگه پسره خیلی خیلی مهربونه ومن دوستش دارم وبخاطراین حرفم باهام رابطه شوقطع کرده وبه یکی ازدوستام گفته که من خیلی حسادتم بهش میشه وبه نامزدش نظردارم 😐😐وتازه خیلی ازنامزدش تعریف میکنه وانوخیلی خوشتیب وخوشگل میدونه تازه اینوبگم پسره پولداروتحصیل کردست که دوست من پول کورش کرده ولی من اصلااستایل پسره رودوست ندارم وچهرش هم مردونه نیست حالامیخواستم نظرشماروبدونم که واقعاپسره خوبه یانه که دوست من اینقدرخودشومیگیره 😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست دارید  یه روزی  یه کسی  عکس نامزدتونو  بی اطلاع تون   یه همچین جایی بذاره ؟! 🤔

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2456
2714

به تو چه!

به ما چع!

کسی که باید بپسنده پسندیده دیگه 

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

از رو پروفایلش برداشتی بی اجازه اش اینجا بذاری؟! 

اون دوستش داره به کسی چه

خودتو درگیر زندگیه دیگران نکن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706