1147
1226

سلام خانومادوست ترشیده من تازگی هایه خاستگار براش امده وپسره تاجایی که من میدونم دوست دخترخیلی داشته ومن اینوبه دوستم گفتم امااون چشاش کورشده ومیگه پسره خیلی خیلی مهربونه ومن دوستش دارم وبخاطراین حرفم باهام رابطه شوقطع کرده وبه یکی ازدوستام گفته که من خیلی حسادتم بهش میشه وبه نامزدش نظردارم 😐😐وتازه خیلی ازنامزدش تعریف میکنه وانوخیلی خوشتیب وخوشگل میدونه تازه اینوبگم پسره پولداروتحصیل کردست که دوست من پول کورش کرده ولی من اصلااستایل پسره رودوست ندارم وچهرش هم مردونه نیست حالامیخواستم نظرشماروبدونم که واقعاپسره خوبه یانه که دوست من اینقدرخودشومیگیره 😒😒

دوست دارید  یه روزی  یه کسی  عکس نامزدتونو  بی اطلاع تون   یه همچین جایی بذاره ؟! 🤔

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

اونا باهم خوشن ...تو چرا حرص میخوری

علف باید به دهن بزی شیزین میومد که اومده

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...
1213
1167

اونا که میگن به ما چه چرا واستادین عکس ببینین 

خدافس😐

سیاهی تموم تموم شد به قیمت ناقابل جون و جنون و جوونیه ی دسته... به دست اونکه اون بالا،فرمون به دسته...زیر پاش و ندید... چطوری؟؟؟اونکه لگد کرد یک بهاره تکرار ناپذیره این نسله... 😔 چرا منتظر افتابی؟تو خودت چشمه نوری😉

ککککککککککککووووووووووووووو

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅

عکسشو بزار حسود خانوم

زیر عبا اشرف مخلوقات حضرت محمد هست امام حسین و امام حسن هستند امام علی هستن ولی وقتی جبرییل از خداوند میپرسد چه کسی زیر عباس خداوند میفرمایند فااااااااطمه و ابوها  ...😍😍
1220