2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط استین دار دانتل نگیر خیلیییی زیاد شده دیگه همه عروسا لباس استین دار و شینیون پاااییین و شل و ول

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2731

مد رو این ی شب بیخیال شو اونی ک دوسششش داری ب دلت میشینه انتخاب کن  ی شبه عشق دلم 

ی عالمه ارزوی خوشکل برا تو عروسیت مبارک جیگر 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

والا اگه بخوای روی مد بری ک من خیلی پیجا و سایتای معروف لباس عروسو میبینم دقیق متوجه نشدم چی مده اخه هم ساده دارن هم خیلی مجلل هم متوسط.

به نظر من روی مد پیش نرو اون چیزی ک همیشه تو فکرت و تصوراتت بوده و اون چیزی ک وقتی پوشیدیش واقعا حس خوبی گرفتی رو بخر. چون هر موقه بعدش عکسارو نگا میکنی کیف میکنی ک همه چیو با دل خودت خریدی.

ولی الان بیشتر ساده مده

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

استین پفی ... یکی دیدم یعنی عالی بودااا 

ولی در کل آستین پفی ب اونایی میاد اندام لاغر و قد بلند دارن 😊

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
2738
فقط استین دار دانتل نگیر خیلیییی زیاد شده دیگه همه عروسا لباس استین دار و شینیون پاااییین و شل و ول

عزیز آستین دار به مد و غیر مد ربط نداره . خیلی ها بخاطر عروسی مختلط لباس آستین دار میپوشن

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
مد رو این ی شب بیخیال شو اونی ک دوسششش داری ب دلت میشینه انتخاب کن  ی شبه عشق دلم  ...

ممنونم بانو.. 😍😍😍😍همین ک نمیتونم یه لباس انتخاب کنم شرایط بد شده. ... هیچی به دلم نمیشینه

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
ممنونم بانو.. 😍😍😍😍همین ک نمیتونم یه لباس انتخاب کنم شرایط بد شده. ... هیچی به دلم نمیشینه

یعنی هیچ تصوری از لباس عروس ایده آلت نداری؟ با پف بدون پف، یقه باز یا بسته، با استین بدون استین، ساده یا با دانتل

اگه هیچ تصوری نداری اصلا، با یه خیاط ماهر مشورت کن و نمونه هایی که پیشنهاد میده رو پرو کن ببین کدوم به دلت میشینه؟

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

حخخخ سخته قبول دارم من ئیگه گریه ام گرفته بود 

فک کنم تو ام مثل من سخت پسندی ن ؟

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
یعنی هیچ تصوری از لباس عروس ایده آلت نداری؟ با پف بدون پف، یقه باز یا بسته، با استین بدون استین، ساد ...

خودم با پف مد نظرم بود. ولی چون یکم تپلم بهم نمیاد

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
2706