2733
2734

سلام ببخشید عزیزا به نظرتون ریمل تا ۵۰-۶۰تومن خوب گیر میاد؟

نظرتون درباره اسنس چیه؟کدوم رنگش؟

اخه هم میخوام حجم بده هم بلند کنه بعضی ها طوری ریمل میزنن که تو فاصله سه چهار متریشونم حجم مژه معلومه 

ریملشون خوبه یا طریقه زدنشو من بلد نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همه مارکی زدم از بیو و بورژوا و اسنس و رومنس بگیر تا دیور و لانکوم.  هیچکدوم دو سه پانک در قرمز نیست برام. الانم که اصلش سخت گیر میاد آخرین بار سه تا خریدم گذاشتم کنار

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

اسنس صورتی من دارم خوبه حجم میده

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
میگن ابکیه راسته ؟

ن اصلش باشه نیس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
جدی؟چه رنگیه جلدش عزیزم؟ هم حجم میده وهم بلد میکنه؟

حجمم میده ولی خیلی عالی بلند میکنه من فاصله ابروم با چشمم کم نیست ولی قشنگ تا ابروهام برد مژه هامو البته جلدش وکیومه ولی ریمل توش مشخصه رنگش بنفشه

ولی کلا ریمل زدن یه لم خاصی داره اگه بلد نیستی بزن نت یاد بگیر

2706