2737
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفته

963 بازدید | 55 پست

شوهرم خودش مسبب قهره 

حرصمو درمیاده  امروز خیلی حرص و خوش خوردم نمیدونم واقعا امروز از اون دنده بلند دم  ده بار دعواش کردم 

الانم این استوری رو گزاشته 

امروز خیلی اعصابم خرد بود  امروزم روز اون نبود  مثلا ظرفاشو نمیشوره دعواش کردم حسابی 

الان خودش رفته داره ظرف شامشو میشوره

ینی حتما باید دعوا رابندازم تا کثیف کاری نکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اجازه بدید مرداتون مردونگی خودشون رو حفظ کنن اگر لطف میکنن و تو کارای خونه در کنار کار بیرون کمک میکنن دلیل نمیشه با یبار انجام ندادن دعوا راه بندازید که غرور مردونش هم نابود بشه...

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2738

منم 😢

شوهرم تب کرده نشستم بالا سرش هرکاری میکنم تبش پایین نمیاد دلم میخواد گریه کنم 😢😢😢 کاش من میمردم اون هیچیش نبود 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2706