2737
2734

صفر تا صدشو بدیم یکی بسازه چند ماه طول میکشه دوطبقه هر طبقه ۷۰ ۸۰ متره دوطبقه سرجمع ۱۶۰ متر دوبلکس میشه

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب یک سره بخوایم بسازیم

دایی من دوطبقه ساخت یعنی دو واحد جدا هر واحد ۱۱۷ متر

از اردیبهشت تا بهمن

حالا کلا من بخوام بسازم 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
من خواهرم توی 10 ماه ساخت و اونجا نشست

چند متری چند طبقه

2738
اگه پولش باشه ، الان شروع کنید تا مهر ماه تمومه

واقعا؟؟

زوده با دیر

زوده

یعنی واقعا پول باشه اینقد سریع میشه؟

واقعا؟؟

اره بابا , فقط پولش باشه ، و واسه کارای داخلی طرحاتون و ایده هاتون اماده باشه چون خونه کارای داخلیش زمانبره اسکلتش فوری بالا میاد

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706