2726

همین بازیهای معمولی..کار خاصی نکردم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با هم دیگه از دیوار راست میریم بالا 😑

یعنی مامانه پایع فقط من 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728

پر کشوهاش کفگیر و ملاقه و کنترل و در قابلمه و ....😁 یه کلبه م داره میگه تو برو توش تا من در بزنم 😓 عین گوریل انگوری بزور میرم توش 

از این عروسکهای نمایشی دستکشی ن عالیه برا بازی خوششون میاد 😍

با هم دیگه از دیوار راست میریم بالا 😑 یعنی مامانه پایع فقط من 

افرین

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
پر کشوهاش کفگیر و ملاقه و کنترل و در قابلمه و ....😁 یه کلبه م داره میگه تو برو توش تا من در بزنم 😓 ...

عالی👏🏻

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
۵سالشه عزیزم

همین بازی ها ی معمولی

پازل - اشپزخونه اسباببازی- وسایل نقاشی 

۵سالشه عزیزم

رو دیوار کاغذ بزن با یه قلمو و یه پالت رنگای شاد بگو بیا از چیزایی که دوست داریم نقاشی کنیم 😍 بعد کاغذم میتونی بکنی 

کف خونم یه روزنامه بنداز 

یا کاغذ رنگی بگیر باهاش حیوانات و شخصیت های کارتونی دلخواهش رو درست کنید 😍 

کاش پیشم بود دخترتون 😘

2706