2733
2734

هزینشم اصلا مهم نیست توروخدا اگه دکتر خوبی میشناشین بگین

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

ببین من اعتقاد دارم که یه دکتر باید دستش برا بیمار سبک باشه 

من خیلی دکترا رفتم که همه حامله شدن 

ولی رو من جواب نداده

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه کاربری بود اسمش طلی و الان قطع شده

یادمه میگفت بعد چندین سال ناباروری خودش و همسرش و کلی هزینه، رفته قم پیش یه زنی که طب سنتی بلده بهشون راهکار داده و بچه دار شدن. البته میگفت استرسو هم کنار گذاشته و بیخیال شده و همون موقع باردار شده

شاید سرچ کنی اسمشو از نت پیدا کنی

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
عزیز دلم برو اصفهان همسایمون ۸سال نازا بود دوهفته رفت اصفهان بچه دارشد

آدرش لطفا 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید