2733
2734

سلام دوستان 😢😭

امروز اومدم پوشک بچمو باز کردم که از عصر زدم تا الان یه ذره ادرار کرده بود دیدم چن قطره خون تو پوشکشه 😢😢

چکار کنم از چیه؟؟؟

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پاشو ببرش اورژانس

اورژانس رفتم گف برو سونو الان‌هیجا نی برا سونو 😭😭😭😭

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆
2738

نترس گلم اروم باش ایشالله که چیزی نیست

سونوگرافی ببر که خیالت راحت بشه 

ولی در روز پوشکش نکن پسر منم کوچیک بود همین اتفاق براش افتاد سونوگرافی بردیم گفتن سنگ کلیه داره باز یه سونوگرافی دیگه بردم گفت هیچی نیست چربی بوده اشتباه دیده و گفت زیاد پوشک کردی چسبندگی گرفته بازش بزار خوب میشه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

نارنجیه یا خونه ممکنه فقط رنگ ادرار باشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اوهههه حالا چ استرسیم داری 

خب چیزی نیس عزیزم 

فردا ببرش پیش دکترش 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706