2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم اینا جواب نمیده تمامشو استفاده کردیم 

وقتی دکتر میگه آی وی اف تنها راحت همینه 

مگه اینکه معجزه بشه طبیعی باردار بشی 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
عزیزم اینا جواب نمیده تمامشو استفاده کردیم  وقتی دکتر میگه آی وی اف تنها راحت همینه  مگه ...

سلام نمی دونم چرا امضای شما یک دفه اشکمو سرازیر کرد ،امیدوارم امروز عیدی بگیرید به حق امام زمان .برای حاجت من دعا کنید.

عزیزم اینا جواب نمیده تمامشو استفاده کردیم  وقتی دکتر میگه آی وی اف تنها راحت همینه  مگه ...

عزیزم به خدا همین دکترآ با همین ناامید کردناشون تمام آدما رو از زندگی سیرکردن.

وگرنه چرا قدیمیا انقدر راحت بچه دار میشدن. چون واسه بچه دار شدن دکترنمیرفتن فقط اقدام و تمام. 

تمام روستاهای دورافتاده رو بری ببینی هیچکدوم دکتر نرفتن، اما همه هم چندتا بچه دارن.

اکثر اینایی که درگیر دارو و دکتر بودن زمانی بچه دار شدن که قید دکتر و درمانو زدن.

نمونش خواهر شوهر خودم بعد از 25 سال درمان یکسال هیچ درمانی نداشت طبیعی خدا یه پسر سالم و باهوش بهش داد

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾