2737
2734
عنوان

خانوما لطفا راهنمایم کنید

58 بازدید | 17 پست

من سال 96 عقد کردم شوهرم برام اصلا کم نزاشت 

خدایی بهترین چیزا همچیو داد بیرون تزئین کردن .

حالا من دوتا برادرشوهردارم یکی ازدواج کرده خانواده شوهرم براش همه کار کردن بهترینارو گرفتن خودش اصلا خرجی نکرد 

برای من نه سرویس طلا گرفتن ن حتی ی لحاف دوشک دادن به شوهرم 

حتی ما گفتیم چندتا کالا پسر بگیره گفتن  ن ما رسم نداریم ما چیزی نگفتیم ولی بعدا ی یخچال پدرشوهرم خرید 8تومن 

کاش تیکر واقعی بود اما من به رحمت بی حد و حساب خدا ایمان دارم.خدایا زود بده خوب بده

ی قربونی جلو من سرنبریدن .اگه برای بزرگه نمیکردن اشکال نداشت ولی برای ما نکردن

حالا عروسی م پدرشوهرم که کلا نیومد مادرشوهرم با لباس مشکی و حتی موهاشم شونه نکرد دهاتی 

عروسی خواهرزادش حتی رفت رقصید با اینکه مثلا مدهبیه 

حالا الان برادرشوهرم داره ازدواج میکنه همین که رفتن حرف زدن گفتن چندتا کالا رو ما میگیریم 

حتما براش کارهای دیگم میکنن حالا میخوام نطرتونو بدونم من چه رفتاری نشون بدم؟چیکار کنم با سیاست باشه 

شوهر مم بهش بگم چیکار کنه بنده خدا اونا اینجورین

کاش تیکر واقعی بود اما من به رحمت بی حد و حساب خدا ایمان دارم.خدایا زود بده خوب بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما رسم داریم تیکه بزرگا رو داماد میگیره  طرف ها و برقی اشپزخونه رو عروس  درک نمیکنم اصن ...

نام همین اینا قبول نکردن

2738
ما رسم داریم تیکه بزرگا رو داماد میگیره  طرف ها و برقی اشپزخونه رو عروس  درک نمیکنم اصن ...

عروسی کی میگیره ؟ نامزدی کی میگیره ؟ 

دختر مگه وسیله ست که بدن و بگیرن خب پس اینجوری باشه اونام پسرشون و دادن ! حالا چون پسر خواسته ازدواج کنه باید خرج عروسی بده خرج نامزدی بده خرج جهیزیه بده .... !! 

عروسی کی میگیره ؟ نامزدی کی میگیره ؟  دختر مگه وسیله ست که بدن و بگیرن خب پس اینجوری باشه اونا ...

همه چیز برای ما نصفه جشن عقد و دختر میگیره عروسی رو پسر پول خونم به نسبت رهن یا خریدن نصفه ولی واقعا خوب نیس همرو بابای دختر بده 😒😒

همه چیز برای ما نصفه جشن عقد و دختر میگیره عروسی رو پسر پول خونم به نسبت رهن یا خریدن نصفه ولی واقعا ...

نصف نصف باشه منطقیه ولی خب توقع اینکه همه خرج با خانواده پسر باشه هم واقعا خوب نیست . بالاخره خرج عروسی و خونه خودش به اندازه کافی سنگین هست به نظرم نباید جهیزیه هم به خرج های داماد اضافه بشه . 

نصف نصف باشه منطقیه ولی خب توقع اینکه همه خرج با خانواده پسر باشه هم واقعا خوب نیست . بالاخره خرج عر ...

شوهر من خونه خرید خدایی ولی من میگم اونا نکرده کاری

شوهر من خونه خرید خدایی ولی من میگم اونا نکرده کاری

شوهرت داشته حتما شاید برادر شوهرت نداره که خودش بخره خانواده مجبورن کمکش کنن به هر حال به نظر من چیزی نگی بهشون بهتره . شوهرت هم حتما خودش فهمیده به روش نیار که جلوی تو خجالت بکشه که خانوادش واسش خرج نکردن 

شوهرت داشته حتما شاید برادر شوهرت نداره که خودش بخره خانواده مجبورن کمکش کنن به هر حال به نظر من چیز ...

باشه .چیکار کنم خودم حرص نخورم

2706