2733
2734

بچه ها شوهرمن بچه اخره و خیییلی بچه ننس 

اینو من توی عقد فهمیدم

بچه ها تا ی بحث‌کوچیک میکردیم میرفت ب مامانش و خواهراش میگفت و اونام حسسسابی پشت پسرشونو میگرفتن و زودی بابا مامانشو میفرستاد خونه ما ک از بابا‌ومامانم گله کنند...

بابای منم فشار خون داره و خیییلی حرص میخورد و این شد نقطه ضعف من....😢😢😢

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر سخته تحمل اینجور آدمها با این اخلاق خاص

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2728

منم امروز دقیقا سر همین موضوع قیامت بپا کردم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2738

خلاصه عروسی کردیم و چندماهی گذشت

منو شوهرم چندبار دعوامون شد و اینم زنگ میزد ب مامانش ک برید ب خانوادش بگید دخترتون روانیه و من دیگه نمیخامش...(اینم بگم خانواده هامون ۶ساعت با ما فاصله دارن ) اونام بدووون اینکه از من بپرسند سررریع میرفتن خونه بابام ک دخترتون فلانه و پسر من مظلومه .....

خلاصه بابامامانم حرمت نگه میداشتن و مث خودشون داد وبیداد نمیکردن....

خلاااصه کینشون بدجووور ب دلم  افتاد ولی بی احترامی نمیکردم خلاصه چندبار رفتن.....

منم ی بار با شوهرم دعوام شد حسسسسابی و ۱۰۰ درصد مقصر بود

منم زنگ زدم بابام گفتم همممین الان برو خونه باباش و بگو پسرت اینجور و‌پسرت و ۲۴ساعته دختر منو تنها میذاره....

خلاصع بابام رفت و هرچی بهش گفتمو انتقال داد و دیگه کارمون تا نزدیک طلاق رفت ولی باز اشتی کردیم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
وااااااای چ مردیه بچه ننه من حالم بهم میخوره گناه داری تو

الان دیگه از خانوادش هیییچ ترسی ندارم دیگه روم باز شده 

نه ولی دیگه ت خ م ندارن پشت سرم حرفی بزنن من همیشه ساکتم ولی این سری بدددد قاطی کردم خانوادشم بودن

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
نه ولی دیگه ت خ م ندارن پشت سرم حرفی بزنن من همیشه ساکتم ولی این سری بدددد قاطی کردم خانوادشم بودن

منم قاطی کردم ولیییی الان پشت سرم میگن دختره مشکل اعصاب داره....

خدا ازشون نگذره

منم قاطی کردم ولیییی الان پشت سرم میگن دختره مشکل اعصاب داره.... خدا ازشون نگذره

منم میگن ولی مهم نیست چون حسابی ترسیدن عمرا دیگه اسم منو بیارن خیلی تحمل کردم هی شوهرمو پر میکردن من کوتاه اومدم فکر کردن بی زبونم پررو شدن الان دیگه جرات ندارن حرف بزنن

2706