2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چهار ماه قهر بودم تا وسطا طلاقم رفنیم اومد منت کشی😐چه قدر بردم آوردمش چه قدر گوشی روش حاموش کردم چه قدر اذیت کردم چه قدر بدبد حرف بهش زدم هیچی نگفت خدا منو ببخشه ته دلمم خودم میخواستمش😆

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
چهار ماه قهر بودم تا وسطا طلاقم رفنیم اومد منت کشی😐چه قدر بردم آوردمش چه قدر گوشی روش حاموش کردم چه ...

شوهرم خیلی معروره بهم گفت امروز میاد ولی از اون روز که این حرفو زد ۲ روزه دیگه بهم زنگ نزده به مادربزرگم گفتم زنگ بزن جواب اونم نداد

2738
چند روز پیش که باهاش حرف زدم میگفت که خیلی دوسم داره ومیخواد باهام زندگی کنه ولی نمیدونم چرا یهو دیگ ...

عشوه خرکی این چیزا رو هم داره . اگه مقصر مرده دیگه متن کشیو حرف خام زدنو برگشت شما چه معنی میده . اگه خطا از شماست قهر چرا و قایم باشک شما تو خونه بابا چرا؟؟ یکی توضیح بده قهر فازش چیه؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
چند روز پیش که باهاش حرف زدم میگفت که خیلی دوسم داره ومیخواد باهام زندگی کنه ولی نمیدونم چرا یهو دیگ ...

حتما کسی تو گوشش خونده...۱۲ روز اومدم خونه بابام چون شوهرم به مامانم بی احترامی کرد...نیومد دنبالم....خودم زنگ زدم اومد...به خاطر حفظ زندگیم مجبوررررر شدم دیگه

حتما کسی تو گوشش خونده...۱۲ روز اومدم خونه بابام چون شوهرم به مامانم بی احترامی کرد...نیومد دنبالم.. ...

بهش پیام دادم گفتم بیا دنبالم ولی بازم جواب نداد

عشوه خرکی این چیزا رو هم داره . اگه مقصر مرده دیگه متن کشیو حرف خام زدنو برگشت شما چه معنی میده . اگ ...

نمیدونم هرچی به پدرمادرم میگم بزارید خودم برگردم نمیزارن 

2706