2726
عنوان

تربیت پسرم

82 بازدید | 11 پست

چیکار کنم پسرم اجتماعی بشه وبا بچه ها دوست باشه؟مهد کودک سه ماه رفت دیگه اینقد گریه والتماس کرد که منو نبرین..میبرمش پارک میگه من با بچه های دیگه دوست نیستم...تنهام..چیکار کنم دلم میگیره چرا اینجوری این بچ ه😐

از اول مهمونی اینا زباد نمیبردینس؟؟غیر از شما و باباش دیگه با کیا خیلی در ارتباطه؟؟چند سالشه؟؟

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از اول مهمونی اینا زباد نمیبردینس؟؟غیر از شما و باباش دیگه با کیا خیلی در ارتباطه؟؟چند سالشه؟؟

اره خیلی نبردیمش مهمانی..کلا خودمون زیاد نمیریم جایی...صب که میرم سرکار خونه مامانم 

2728
چن سالشه؟شاید تو مهدش اذیتش میکردن یا از فضاش خوشش نمیومی مهدشو عوض کنین  

تازه ۵ ساله شده...با بچه ها کنار نمیاد ..همش قهر میکنه باهاشون...بچه های دیگه هم میبینن اینجوریه باهاش بازی نمیکنن

اره خیلی نبردیمش مهمانی..کلا خودمون زیاد نمیریم جایی...صب که میرم سرکار خونه مامانم 

خب همونه دیگه عززیزم

من از ۲۰ روزگی مهمونی میبردم بچمو

هرروزم خونه مامانمو یه عالمه ادم

فوق العاده اجتماعیه باید یه کاری کنم کم بشه این اخلاقش

ینی غریبه ام که میبینه اول چهار تا لبخند تحویل میده بعدم سریع پسر خاله میشه😒😒😒

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ازش دفاع نکنین توجمع...اتفاقا بفرستینش مهد اونجا اخم و تخم کنه ببینه کسی تحویلش نمیگیره درست میشه خودش...واسه مهد خیلی هم دیر شده اگه سه سالگی میفرستادین اینجوری نمیشد تو خونه هم زیاد لی لی به لالاش نذارین که زودرنج تر میشه

تازه ۵ ساله شده...با بچه ها کنار نمیاد ..همش قهر میکنه باهاشون...بچه های دیگه هم میبینن اینجوریه باه ...

عزیزم پسر منم مثل پسر شما بود  مدرسه غیر انتفاعی فرستادم بعد سه ماه بهتر شد الان دوست و رفیق داره بهتره .نگران نباش کمی بزرگتر بشه به مرور زمان بهتر میشه سخت نگیر