2733
2734
عنوان

کمر درد بعد از سزارین

24443 بازدید | 41 پست

جمعه سز شدم. از جایی  که بی حس شدم بدجور درد میکنه. طبیعیه یا این کمر درد موند تا آخرش؟؟؟ خیلی درد میکنه. سرمم درد میکنه. چیکار کنم خوب شم؟؟ غیر قابل تحمله برام😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید بعد زایمان خیلی سرت بالا بوده و خیلی خودتو تکون دادی ولی کمر درد تا آخرش هست من هنوز بعد 6 سال گاهی سردرد میشم و کمر درد زیاد میگیرم اگه خیلی سرپا باشم یا کار زیاد بکنم

خواهر من دست و پاهام بی حس میشد. اینقدر گریه کردم گفتم شاید ام اس گرفتم.  اوایل کمرم درد میکرد نمی‌فهمیدم یهو دست و پامو شل میشد دیگه کم کم وسط کمرم خیلی خیلی ستون فقراتم درد گرفت فهمیدم از کمرمه. باید فقط استراحت کنی . من سر درد نداشتم 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738

من الان که نزدیک سزارینم وحشت گرفتتم از بی حسی.نمیدونمم چرا😔

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
خانما من از ناحیه بی حسی که تو کمر زدن درد دارم تا کف پا آگاهیم ضعف شدید به نظرتان خطرناک دوتا سزاری ...

منم دقیقا همینطورم. خیلی بده بی حسی کمر. منم دو تا سزارین داشتم . الان چهل روز گذشته از زایمانم.

سرت را با روسری چیزی محکم ببند.کمر دردم ک به مرور دردش کم میشه ولی من الان بعد سه ماه هنوز گاهی درد دارم‌.طاق بازم بخابم برا بلند شدن یکی باید کمکم کنه.

خانما من از ناحیه بی حسی که تو کمر زدن درد دارم تا کف پا آگاهیم ضعف شدید به نظرتان خطرناک دوتا سزاری ...

من از کمرم درد می‌ریزه تا کف پا. فک میکنم دیسک کمرم باشه

2706