2410
2553
عنوان

شوهر بی جنبه

518 بازدید | 9 پست

تا حالا شده با شوهرتون یه شوخی کنین که بعدش پشیمون شین و حتی به دیگران که شوهرشون ظرفیت شوخیش بالاس حسادت کنین؟؟

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی وقتا از سوراخ سوزن میره تو اما از دروازه نمیره تو 

گاهی وقتا از بدترین چیزا ناراحت نمیشه ولی یه شوخی جزیی بش برمیخوره 

واقعا مردا هم پریود میشن یه واقعیته 😂

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2456

يبار با شوهرم قهر بودم اومد نازمو بكشه 

يه چيزي گفت از دهنم در رفت گفتم گو ه نخور

يه لحظه همينطوري موند

ولي بعدش من بودم كه رفتم منت كشي

بيشور از اين حرفم سواستفاده كرد تا اشتي كنيم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
گاهی وقتا از سوراخ سوزن میره تو اما از دروازه نمیره تو  گاهی وقتا از بدترین چیزا ناراحت نمیشه ...

آفرییییبن خدا خیرت بده حرف دلم رو زدی.از پستت اسکرین گرفتم میخوام پیامک کنم براش بفرستم.😀فیس کونش رفته تو برق شده گل قهر کن سر یه چیز پوچ دیشب خون به جگرم کرد.😅

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

برادرشوهرم کارای رمانتیک میکنه اماشوهرمن نمیکنه.عوضش برادرشوهرم زنش رومیذاره بادوستاش میره بیرون اماشوهرمن بادوستاش یک باررفت بیرون زودبرگشت پیشم ودیگه بادوستاش هیچ جانرفت،گفت فکرم میمونه پیش تو،دوس دارم هرجامیرم باتوبرم.هیچ وقت ظاهرزندگی کسی روبازندگی خودت مقایسه نکن

2714
آفرییییبن خدا خیرت بده حرف دلم رو زدی.از پستت اسکرین گرفتم میخوام پیامک کنم براش بفرستم.😀فیس کونش ر ...

بیزحمت کاربریمو کات کن ابروم نره😂😂😂😂

اره بخدا واقعیته 

من شوهرم هزار و ی کار برام میکنه طفلی خداییش 

ولی این اخلاقارو داره گاهی وقتا از چیزی ناراحت میشه اژ حرفام ک من اصلا نمیدونم واقعا حرفم بد بوده 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بیزحمت کاربریمو کات کن ابروم نره😂😂😂😂 اره بخدا واقعیته  من شوهرم هزار و ی کار برام میکنه ط ...

وااای عین شوهرر من اصلا دیشب هرچی هم توضیح میدم میگه دیگه خراب ترش نکن ☺.نوشتم براش دیلیت کردم.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست