2726
عنوان

جوش

172 بازدید | 21 پست

سلام من یه نوجوان ۱۶ساله هستم،۳ساله شدیدا جوش میزنم،قبلا از گلاب، خیار،ماست استفاده میکردم ولی اثر آنچنانی مشاهده نکردم،تا هفته ی پیش ک محلول کلیندامایسین خریداری کردم و استفاده کردم بازم از جوشام کم شد ولی بازم جوش میزنم پیشنهادی دارین تا جای جوشام از بین بره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این جوش دوره نوجوانی است و کاملا طبیعیه. برای بعضی ها تا 18 سالگی طول میکشه. اسمش اصطلاحا مثلث بلوغ هست. اگر بکنی جاش بدجور می‌ماند. 

هیچ کاری نکن خودش میره. اولا دستکاری نکن. دوما اگر خواستی جیزی استفاده کنی فقط پوست خیار یا خیار رنده شده. بعد اینکه گرمی هم زیاد نخور چون محرک هست

یعنی اگه جوش های سرسیاه رو در نیاری تبدیل به خال میشن؟چون جوش های من اکثرا سرسیاه هستن،وقتی ام درشون ...

ببین اقا پسر خودت پول جمع کن برو دکتر  الکی  چیزیی به پوستت نزن  چون پوست هرکس فرق میکنه    دکتر معاینت میکنه  میفهمه مشکلت چیه  

خواهشا یا خودت برو  یا پدرتو راضی کن چون واقعا برای جوش نباید هر دارویی زد

😐قد ۱۶۰): وزن ۵۰/:   هدف ۵۴:/  😊
اخه وقتی خالیشون میکنم جاشون وحشتناک قرمز میشه و مدت ها جاشون باقی میمونه

خالیشون میکنی چه رنگیه  سفید چرکی یا از این  هایی که سر داره  تیز میاد بیرون؟

😐قد ۱۶۰): وزن ۵۰/:   هدف ۵۴:/  😊
2706