2733
2734
عنوان

کاربران محترم تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 5928 بازدید | 449 پست
اصلا اهمیت نمی دید نی نی یار عزیز. البته شما تنها نمی تونید بقیه نی نی یار  ها هم باید مشارکت ک ...

امتیاز4؟ بستمش غروبی

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم شبتون بخیر راستش سطح سایت خیلی کاهش پیدا کرده نظارت شما هم خیلی کم شده کاربریهایه مشابه خ ...

سلام عزیزم من سر شیفتم هستم همیشه هم به تک تک گزارشات رسیدگی میکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اهمیت نمی دید نی نی یار عزیز. البته شما تنها نمی تونید بقیه نی نی یار  ها هم باید مشارکت ک ...

نی نی یار گل اونایی ک واسه سرگرمی فال میگیرنو قطع دسترسی نکن گناه دارن  حالا یکی میاد واسه کسب ...

فال ممنوعه سرگرمی فان هر چی کاربر رو میبندیم همین سرگرمی باعث شده کلی کلاهبردار بیاد تو سایت بعد هم وقتی کاربری برای سرگرمی فال بگیره وقتی ببینه چقدرررررر مشتاق فال هست یواش یواش پول میگیره

2731
ببین ننه گلم شما میگید گزارش بزنید گیرم تاپیک ترکید چه فایده کاربر نمیترکه و همش تاپیک میزنه این یکی ...

بستمش

2738

نی نی یار جان،عزیز مهربون سلام و خدا قوت.

ازتون یه خواهش و تقاضا دارم عاجزانه🙏

میشه اطلاعات و صفحات می-می-ناز این فرشته آسمونی  در اختیار دخترش قرار بدی....این صفحات برای دختر غمدیده اش میتونه یه دفترچه خاطرات گرانبهایی باشه...

بزار بدونه و ببینه که صفحه تاپیک دعای  روزانه  مادرش هنوزمی تپه و چراغش با دعای بچه های نی نی سایت پر نوره.ازت خواهش میکنم از یه راهی ،یجوری به دستش برسون این حقش ....

دست گلت می بوسم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
نی نی یار عزیز...ما جوابشونو نمیدیم ولی بهرحال نظارتا ضعیفه البته ببخشید که اینو میگم ی بحث سیاسی ...

الان نترکی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
بی بلا عزیزم

سلام 

یک سوال

اگه برا تاپیکی که اون ملعونین 😂  توش پست میزاره گزارش زیاد زده بشه ، استارتر بی گناه خودکار قطع دسترسی نمیشه؟!

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
2706