2410
2553

رفتیم تو یه فروشگاه بعد فکر کردیم از این برند جدید ها هستش ، از تیشرت مردونه هاش خیلی خوشمون اومد قیمتش رو نگاه کردیم دیدیم زده 1480000 گفتیم این حتما به تومن هست دیگه بیایم بیرون 

بعد یهو چشمم خورد نوشته با افتخار تولید ملی 

واقعا خوشحال شدیم و فهمیدم ۱۴۸ تومن هم هست 😂😂 

کار هاشون واقعا خوب بود حالا نه خیلی خفن ولی خوب و شیک بود قیمت هم مناسب بود 

واقعا شاید تا یکی دو سال دیگه برند های ایرانی بتونن با زارا و منگو رقابت کنن 

از مارک های ترک که واقعا بهتر بودن 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2456
2714

ايراني ١٤٨ تومن ؟؟؟؟؟؟ 

قبلا ما خارجي و برند رو اين قيمت ميخزيديم 

اي خدا حالا بايد جاي ايراني انقددددددرررر پول بديم

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
ايراني ١٤٨ تومن ؟؟؟؟؟؟  قبلا ما خارجي و برند رو اين قيمت ميخزيديم  اي خدا حالا بايد جاي ...

منم می خواستم بگم گفتم ولش کن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

اگه جنس ایرانی خوب باشه 

هم به صرف خانواده هست 

هم جوان هامون میروند سر کار

خدا کنه چرخ تولید بچرخه

و تولید کننده به فکر مصرف کننده باشه نه فقط جیب خودش

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
١٤٨ به نظرت واسه تيشرت كمه واقعا؟

اره تو پالادیوم کمه خوب حالا کم نبست ولی تیشرت خونگی که نبود خیلی شیک بود برای بیرون بود 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بله واقعا الان تو پوشاک برندهای ایرانی هست که از بدندهای ترک مثل ال سی و دفکتو واقعا بهتره

این برندهای ترک که اصلا کیفیت نداره واقعا مفت نمی ارزه.

شلوارها  کت شلوار و پیراهن های ماکسیم و دیپلمات واقعا شیک و عالیه

تو پوشاک بچه سالیان خیلی خوب 

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

واقعا ما باید خودمون خودمون رو نجات بدیم منتظر کمک بقیه موندن همش وقت تلف کردن

اگه یه روزی خواستی بین من و یه نفر دیگه یکی رو انتخاب کنی هیچوقت منو انتخاب نکن 🤞
2706