2737
2734
عنوان

شاپرکم بیاین گفتم شب از مهمونی خونه مادرشوهرم بهتون میگم بیاین حالا

| مشاهده متن کامل بحث + 25022 بازدید | 111 پست
نه اخه خودشم حساسه رومن .وقتی اون رومن حساسه رو پوششم .رفتارم .که چطوری باشم باید خودشم اینطوری باشه

دقیقا بیا یکم بحرفیم سرگرم باشم ک هیچی نگم الان اومد تو من برم بخابم ب نظرت یا نه همینجوری باشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بیا یکم بحرفیم سرگرم باشم ک هیچی نگم الان اومد تو من برم بخابم ب نظرت یا نه همینجوری باشم؟؟

من هیچ وقت اولش نمیتونم از حرص حرف بزنم .اول میرم توقبافه .خیلی اط قیافه گرفتن بدش میاد .بعد یه چیز میگه شروع میکنم منم دیگع

2731
واای شام میخاد ازم میگه گشنمه اخه چیزی نخورد اونجا پاشد اومدیم من چیکار کنم اووووف دلم میخاد محلش ند ...

نه بیدار باش غذا میخواد هرچی میخواد بده ولی با رفتارت ناراحتی تو نشون بده.من نمیخوام اختلاف بندازم بینتون ولی باید بدونه که دلیلی واسه اغوش گرفتن دختر خالش نداره

من هیچ وقت اولش نمیتونم از حرص حرف بزنم .اول میرم توقبافه .خیلی اط قیافه گرفتن بدش میاد .بعد یه چیز ...

منم الان تو قیافم خیر سرم ولی بیشتر دلم میخاد الان بگم برو پیش دختر خاله جونت ک بهت شام بده .هرچی صدا میزنه جواب نمیدم تو اتاقم ولش خودمو ب خاب بزنم از همه جی بهتره

2738
وای بوس و بغلو ک کلا بی خیال شو خییییییییلی بتونم خودمو تحمل کنم و چیزی نگم ازنه ک قبل اومدنش برم بخ ...

اگه میخوای دعواکنی باهاش اره بخواب ولی اگه میخوای ازرو سیاست باهاش بحرفی اره ،بهش بگو فکر میکردم بزرگترین پشتیبانو حامیه من تویی فکر میکردم فقط تومنو درک میکنی درسته که جلو خونوادت میگی راحت باشم ولی میدونم ذاتت خوبه ،من ماله توام توهم ماله من، تمامه تو واسه منه دوس ندارم جزمن کسی دیگه رو لمس کنی میدونم منظوری نداری ولی الان تومنو داری خواهش میکنم باوری که بهت دارمو لکه دارنکن عشقم  ،یکم اشکم قاطیه حرفات کن حواست باشه دلنشینو قشنگ باشه لحنت عصبی نباش، بیچاره شوهرت اینجوری بزرگ شده مطمئن باش منظوری نداشته که ولی توجیحش کن  

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
اگه میخوای دعواکنی باهاش اره بخواب ولی اگه میخوای ازرو سیاست باهاش بحرفی اره ،بهش بگو فکر میکردم بزر ...

ن چیزی نگفتم شام خواست واسش اوردم بعدشم تا خواستم حرف بزنم دخترم بیدار شد جیغ میزد منم اومدم پیشش الانم داره شیرمیخوره بخابم بهتره شاید فردا ک ارومترم شدم حرف بزنم باهاش.مرسی از همگبتون شبتون خوش بچه ها

شما میگین چیزی نیس دارم مشکوک میشم از این ب بعد پیام واسش بیاد شک میکنم زنگ رخوره شک میکنم وااااای چ ...

نه عزیزدلم چیزی بینشون نیست آروم باش. چون گفتی همون اول مهمونی که دیدش شوهرت گفته تو چقدر بی معرفتی عروسیم نیومدی یعنی که از همان موقع ندیدش.  و بعدشم گلم گفتی که شوهرت جوابشو داده من از انتخابم راضیم و تو مواظب باش دوباره روزگاره الانت سرت نیاد . این یعنی که گلم هیچی بینشون نیست. ولی مواظبش باش ممکنه مادرش یا خود دختره زیر پاش بنشینند بهش پیشنهاد بدن

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب

استاتر عزیزم خیلی دلم برات سوخت هر کسی به نحوی مشکلاتی داره خدا به داد هممون برسه😢😢 میتونم ازت بپرسم از کدوم شهری؟؟؟؟ آخه فکر نمیکردم تو ایران خانواده هایی تا این حد بی حجاب وجود داشته باشه. حقیقتش خیلی دیدم مو در میارنو از این حرفها ولی روبوسی و دستو اینها رو ندیدم. از کجایی گلم؟؟ الهی دورت بگردم خونسرد باش ولی تا حالا به جدایی باهاش فکر کردی شاید اونجوری راحتتر باشی؟؟ توکلتو به خدا قوی کن عزیزدلم

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
ولی خب من تاحالابه این کاراش راحت برخوردکردناش عادت کرده بودم نمیدونم چرا امشب حساس شدم بهش شاید چون ...

فقط برای من روشن کنی که وقتی دیدی انقدررررر متفاوتید، چرا ادامه دادید هم شما هم حانواده تون؟!وقتی انقدر کشمکش داشتید سر عروسی مختلط و .... چرا نگفتی یک عمر زندگیه؟!

استاتر عزیزم خیلی دلم برات سوخت هر کسی به نحوی مشکلاتی داره خدا به داد هممون برسه😢😢 میتونم ازت بپر ...

از مشهدم عزیزم منم تا قبل ازدواجم کل تصورم از اینکه میگفتن پوششون با ما فرق میکنه یا فرهنگشون فک میکردم یعنی شالشون بازه یا نهایتش سر نمیکنن نه اینکه تاب و دامن یا چ میدونم بغل و‌.... ما لباسایی ک اینا تو مهمونیهاشون میپوشن تو عروسی هامون میپوشیم اونم ن مختلط‌.هستن زیادم هستن ک اینجوری باشن ولی چون ما ندیدیم و بین خودمونم ندیدیم فک نمیکنیم اصلا تو ایران اینجوری باشه 

2706