2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر از کارهای فریبا وفی انتظار رمان هایی مثل کارهای فهمیه رحیمی رو دارید، خیلی انتخاب اشتباهی از آب درمیاد

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2728
اگر از کارهای فریبا وفی انتظار رمان هایی مثل کارهای فهمیه رحیمی رو دارید، خیلی انتخاب اشتباهی از آب ...

خیلی تعریف این رمانه  رو شنیدم..ولی اصلاااااااا جالب نبوده 

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍
2738
اگر از کارهای فریبا وفی انتظار رمان هایی مثل کارهای فهمیه رحیمی رو دارید، خیلی انتخاب اشتباهی از آب ...

رمان عاشقانه صرف بدم میاد 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
از کی؟ به قلم کی؟

فریبا وفی...رماناش  تو کشورای دیگه ترجمه  شده..پیشنهاد میکنم بخون ببین اصلا جالبه یا نه..دختر عمم  میگفت بی نظیرترین رمانی  که خونده..ولی من هیچی نفهمیدم..

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍
منم بدم میاد..ولی این عاشقانه نبوده 

باش میخونم تو چه سبکایی میخونی؟ من عاشق قلم محمود دولت آبادی ام توی تک تک کلماتش  خون جریان داره انگار کلمات زنده ان 

باش میخونم تو چه سبکایی میخونی؟ من عاشق قلم محمود دولت آبادی ام توی تک تک کلماتش  خون جریان دار ...

تو هر زمینه  دستم بیاد میخونم  😘

😍تیکر سالگرد ازدواجمه😍
تو هر زمینه  دستم بیاد میخونم  😘

سلوک رو حتما بخون اگر ترسو نیستی روزگار سپری شده مردم سالخورده رو هم بخون قشنگ خودتو بین افراد رمان و داخل صحنه داستان میبینی 

صحرای محشرم من خوندم قشنگ بود کتاب ممنوعه هستش چاپ نمیشه کتاب خیلی خیلی قدیمیش رو پیدا کردم خوندم عالی بود 

فریبا وفی...رماناش  تو کشورای دیگه ترجمه  شده..پیشنهاد میکنم بخون ببین اصلا جالبه یا نه..د ...

شاید بشه گفت قوی ترین کار وفی پرنده من هست. ولی جنس داستانش زنانه و معمولا تلخ و گزنده هست

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2706