1147
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

کجا رفت درمان شد کمپ یا کلینیک

همه را تست کردیم ماهو ۴سال از این کلینیک ب اون کلینیک و کمپ و هر قرصی ک بگی ،گریه میکردیم جفتمون با عجز میگفت نمیتونم آنا چیکارکنم بخدا نمیتونم ولی وقتی رفتیم کنگره ک البته اولش خیلی سخت و نامنظم میرفت همه چیز فرق کرد و الان ۱ساله درمان شده و سیگارش هم تا۲ماهه دیگه تمامه درمانش چون با ی متد پله ای درمان میشن تو نت سرچ کنین میاد

1156

تروخدازندگیتونو خراب نکنین درمان میشن همشون فقط بیچاره ها سیستم بدنشون مثل ماها هورمونهای شادی ب اندازه کافی تولید نمیکنه مجبورن از بیرون ی چیزی وارد کنن وقتی درمان بشن مثل ادمای عادی میشن 

کنگره خمه چیزش رایگانه ی قرون پول نمیگیرن 

تروخدازندگیتونو خراب نکنین درمان میشن همشون فقط بیچاره ها سیستم بدنشون مثل ماها هورمونهای شادی ب اند ...

من خودم زنگ زدم گنگره حرف زدم وبهش گفتم بیا برو اونجا گفت من وقت ندارم

⛅متولدکوچه پاییز🍁🍂🍁☔
8

در هفته دوشنبه ها برای خانم های همسفر هست از ۴تا۷ اصلا ۳ ساعته مثل کلاس اموزشیه بش بگو من میرم اگه اجازه بدی ی سری کلاسه 

وقتی تو حالت خوب بشه خودش میاد مطمین باششس

يه اجتماعي هست به اسم كنگره ٦٠ فقط و فقط اونجا ميتونه كمكتون كنه. من از نزديك باهاشون آشنا هستم. 

فوق العاده هستن. خودت هم بايد همراهش باشي

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
1167
خودت كلاس هاي ٨ قدم رو برو 

١٢ تا بود شد ٨ ؟ 🤔

انقد دوست دارم بيام تو اعلانات ببينم منو ريپلاي كردين  ولي لايك خالي ندوس .. فقط دعوا نكرده باشيدااا اعصابم خرد باشه جواب ميدم اعصاب خودتم خرد ميشه
١٢ تا بود شد ٨ ؟ 🤔

😂😂😂😂😂😂😂

اره واس تحريم ها كمش كردن😂😂

عزيزم من اشتباه كردم .ممنون ☺️ 

هر انچه كه اينجا ميخونم دروغه مگر اينكه خلافش ثابت بشه....!!!! (اين باشه جلو چشمم كه يادم نره )
1220