1421
1363

یه ماهشه دوقلو دختر و پسر ....پسرم وقتی ارووقشو میگیرم پشت کمرش میزنم تند تند نفس میکشه ....یا موقع خواب یهو تند تند نفس میکشه ....اگه شیر بخوره صدا نفسش میاد ولی دختره نه ....این علائم پسرم هر ساعت یکی دوبار تکرار میشه به نظرتون چرا😔😔😔😔

برا موفقیت من و همسرم صلوات بفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏

نمیدونم والا 

بینیش خالیه??

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

دختر منم بعضی وقتا تند تند نفس می کشه بعد شیر میخواد خرناس میکشه😂😂😂 نمیدونم چرا چهل روزش نشده دخترم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی بچم......خدایا به تمام مقدساتت قسمت میدم به منم ی بچه سالم بده.......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

از بهداشت یا دکتر بپرس نباید چیز مهمی باشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
1394
انیل و امیر سام

زنده باشن خدا حفظشون کنه

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1403
نمیدونم والا  بینیش خالیه??

دختر من خرناس می کشه تند تند نفس می کشه صدای خرناس میاد 😂😂

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی بچم......خدایا به تمام مقدساتت قسمت میدم به منم ی بچه سالم بده.......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
من میگم نکنه مشکل قلب داشته باشه

خدا نکنه ایشالله که چیزی نیست 

منم دوقلو خیلییییییی دوست داشتم و دارم نصیب من که نشد ایشالله نصیب بچه هام بشه ولی مثل خودشون نباشن اروم باشن 

دختر من خرناس می کشه تند تند نفس می کشه صدای خرناس میاد 😂😂

خدا نگهش داره   

عادیه عزیزم.دختر منم اینجور بود استاتر جان ی سوال منم دوقلو باردارم دختر و پسر جفتم سراهی پاینه ی ...

اره عزیزم رحمت داره باز میشه داره جا باز میکنه الان سهله گلم دقیقه نود موقع زایمان خفگی میاد سراغت بی خوابی الان لذت ببر از خوابیون

برا موفقیت من و همسرم صلوات بفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏
1391