2737
2734

میگفتی اره دیگه کم نداشت با راضی به وصلت با شما نمیشد که

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا گفته بی خودی یعنی؟؟؟

بعد خدایی نکرده اگه من جات بودم خشکش رو سرش میکشیدم 😅😅😅

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2738

چقدر خوب میشد این پدر شوهرا احترام خودشونو حفظ کنن ،بااین زبون تلخشون باعث میشن ادم ازشون کبنه به دل بگیره و جوابشو بده ،پدر شوهرمنم از لج من همش پشت سر شوهرم حرف میزنه چون میدونه من شوهرمو دوست دارم بهش حساسم

خیلی راحت میگفتی حق نداری راجع به پدر من اینطور صحبت کنی. پدرم حتی اگر ساده هم باشه اونقدر شرافت داره راجع به دیگران اینطوری حرف نزنه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706