2726
عنوان

موهای دخترم بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 21 پست
منم اشک توی چشمام جمع میشه واقعا سخته 😥😥😥😥

الان دیگه باید دعوات کنم 

خوندی چی نوشتم؟؟؟؟موهای جنینی بایدددد بریزه اگر بچه ای ریزش مو نداشته باشه مشگل داره میبرن دکتر 

متوحهذشدی ؟

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اشک توی چشمام جمع میشه واقعا سخته 😥😥😥😥

ول کن عزیزم زیاد حساس نباش. راه طولانی در پیش داری از الان حساس بشی خودت حیف میشی به بچه های زمان قدیم فکر کن که 7 8 تا بودن کسی هم کاری بهشون نداشت بچه های الان کانون توجه ن آینده شون خطرناک ه به نطرم 

الان دیگه باید دعوات کنم  خوندی چی نوشتم؟؟؟؟موهای جنینی بایدددد بریزه اگر بچه ای ریزش مو نداشت ...

دختر خواهرم سه ماهگی می ریخت این زود داره می ریزه انگار بعد چقدر طول می کشه تا دربیاد ه 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2728
دختر خواهرم سه ماهگی می ریخت این زود داره می ریزه انگار بعد چقدر طول می کشه تا دربیاد ه 

هربچه ای یک مدله خوب از الان بهت بگم مقایسه بچه با بچه ممنوع!

همزمان درمیان برای دخترمن هم زمان در میامد البته نباید مقایسه کرد 

بچه دخترخالم کچل شد بعد ریز ریز موهای خوبی درامد 

اازدکترت بپرس اونم دعوات میکنه 

نی نی رو ببوس 100000000 و یادت باشه مادر یعنی صبررر

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
هربچه ای یک مدله خوب از الان بهت بگم مقایسه بچه با بچه ممنوع! همزمان درمیان برای دخترمن هم زمان در ...

ممنون خانم گلی خدا دخترت را برات ببخشه ان شاالله 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53