2737
2734
عنوان

ازدواج ناموفق

591 بازدید | 23 پست

سلام دوستان. پیامهاتونو میخوندم خوشم اومد گفتم منم بیامو مشکلمو با شما درمیون بذارم و نظراتتونو بدونم. من الان یک سالو نیمه ازدواج کردم . خیلی نسبت بهم سردیم .البته من نبودم اخلاقای بد و نبودن تفاهم بینمون باعث شد سرد و نا امید بشم. خیلی بابت زندگی و ایندم نگرانم .نمیدونم چیکار کنم:((

یک نفر مانده از این قوم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها سریع طلاق نگیرید یکم صبوری کنید و مشاور یا زوج درمان برید اکی میشید بخدا نفر دوم ک بعد طلاق میاد فرشته نیست

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
از کجا بفهمیم از اونجان

به تازگی عضو شدن همین ک عضو میشن میان اینجوری تاپیک میزنن دیشب یکیشون زده بود به برادر شوهرم حس دارم😂😂😂بعد یهو فهمیدیم از اون سایت ریختن اونجا فحش دادن 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

وقتی جواب میدید تاپیکاشونو اسکرین میگیرن میبرن تو سایت خودشون مسخره میکنن میخندن جواب ندید لطفا 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706