2733
2734

کیا میگن ازدواج قسمته و اتفاق میفته برا هر کسی باشی.. کیا میگن نه دست خود ادمه لطفا گرینه اینتخاب شود

تعداد رای : 47
نظرسنجی
قسمت و تقدیره
24
51%
نه دست خودته بخای یا نخای
23
48%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا اعتقادم ب مسئله ی قسمت صفره

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2728
2738

قسمت میدتش دست کسی یا خودش پیش میاره .ب هر حال اولش قسمت

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

اینا صددرصد میگم قسمته خیلی هم بهش ایمان دارم چون سرم اومده که میگم دست خود ادم نیست شاید فکر کنیم دست خودمون بوده ولی نه تو قسمتمون بوده از قبل

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

60 درصدش دست خودته 40 درصدش قسمت 

یارو رو میشناسم بدون تحقیق با وجود اینکه اخلاق طرف رو شناخته و توی دفترچه خاطراتش نوشه که اخلاقش اینجوریه و اینکارا رو میکنه بعد اومد زنش شد الان سه تا بچه داره میخواد طلاق بگیره 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2706