2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار رفتم سر کتاب برام باز کرد که کاش نرفته بودم‌..گفت تا چند روز دیگه یه خانم ازتون فوت میکنه...یک هفته مثل مار تو خودم پیچیدم و استرس...تا اخر روز هفتم مامان بزرگم فوت کرد...دیگه از پیشگویی و این چیزا میترسم.

2728
من یه بار رفتم سر کتاب برام باز کرد که کاش نرفته بودم‌..گفت تا چند روز دیگه یه خانم ازتون فوت میکنه. ...

عزیزم خدا رحمت کنه مادربزرگتو ..ولی چجوری میفهمن آخه من برام سواله 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2738
یعنی میتونن زمان بچه دار شدن منو بهم بگن ..خیلی دلم میخواد اینو بدونم

دنبال این چیزا نباش

میخوای بدونی که چی؟

اومدو گفتن نمیشی

یا گفتن یه سال دیگه

اونوقت انقدر به خودت تلقین میکنی که حتی اگه قرار باشه زودترم بشی نمیشی

همیشه تو حال زندگی کنین دنبال آینده نرین فقط برای ساختنش تلاش کنین

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
دنبال این چیزا نباش میخوای بدونی که چی؟ اومدو گفتن نمیشی یا گفتن یه سال دیگه اونوقت انقدر به خود ...

این حرف شمام درسته ولی واقعا همش فکر میکنم بچه دار نمیشم خیلی سختمه دنبال یه امیدم

این حرف شمام درسته ولی واقعا همش فکر میکنم بچه دار نمیشم خیلی سختمه دنبال یه امیدم

اومدو زد ناامیدت کرد

حتی الکی

بعد میدونی که استرس بدترین چیز تو روند باروریه

بیخیالی طی کن وقتش بشه خودش میاد بابا

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
اومدو زد ناامیدت کرد حتی الکی بعد میدونی که استرس بدترین چیز تو روند باروریه بیخیالی طی کن وقتش ب ...

باشه عزیزم مرسی واسم دعا کن لطفا

باشه عزیزم مرسی واسم دعا کن لطفا

برات صلوات فرستادم عزیزم

انشااالله بحق این عید عزیز سال دیگه مث امروز جوجوت دنیا بیاد

پسر بزرگ من امروز تولدشه

نیمه شعبان دنیا اومده

انشاالله برا تو هم همین بشه

2706