2733
2734
عنوان

همسایه خرافاتی ما

502 بازدید | 28 پست

زن همسایمون اینجا بود گیر داده بود هر کی پیشونیش بلنده بختش خوبه و هر کس پیشونیش کوتاهه بختش بده.. سرم رفتاااا

شما ب چ خرافه ای اعتقاد دارید؟ ؛)))*

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ سوالی هیچ کس به اعتقادات خودش نمیگه خرافه که

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
واااااا ولی من یه چیزیو میدونم اکثر خوشکلا بختشون بده نمیدونم چرا

دقیقا دقیقا!!! من شنیدم حضرت زهرا دعا کردن خدایا به خوشگلا خوشگلی دادی به زشتا بخت خوب بده.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
دیگه راست و دروغشو خدا میدونه.ولی اکثر زشتا خوشبختن و همسرشون از خودشون خیلی سره

آره آره الان ک نگاه کردم دورو برم میبینم هم زشتن هم پیشونی کوتاه ولی شوهراشون سرن ازشون😂

👪
2706