2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل دوست میمونم باهاش..بهش گیر نمیدم... 

البته اینکه هیچ کسی رو ندارم بی تاثیر نیست :|||

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

😂😂😂😂من هیچکاری با ی قیافه دربو داغون خونه داغون کثیف و غذا هم ک نمیذارم😑😐فک کنم شوهرم همش الکی میگه داره خجالت زدم میکنه🙁

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
2738
وقتی خوابه عمیقه زیر گوشش با حالت تلقین بگید تشنه شو حریص شو دلتنگم شو بعد سه بار فوت کن تو صورتش ب ...

خواب سبکه از صدا نفسم خوابش نمیبره چه برسه به حرف

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
وقتی خوابه عمیقه زیر گوشش با حالت تلقین بگید تشنه شو حریص شو دلتنگم شو بعد سه بار فوت کن تو صورتش ب ...

ممکنه تو همون خواب از تشنگی تلف شه طفلی 

خطرداره

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
بهش ساقه طلایی میدم هر روز تو دست خودمم یه لیوان آب یخ میگیرم اینجوری همیشه تشنمه و دنبالمه😁😁😁

فوق العاده بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
بهش ساقه طلایی میدم هر روز تو دست خودمم یه لیوان آب یخ میگیرم اینجوری همیشه تشنمه و دنبالمه😁😁😁

😂😂😂😂😂اگریهوخفه شه چی😐

دوست عزیز اگرمخالف نظرمنی ودنبال کل کل ودعوایی شعورداشته باش وریپلای نکن باتشکر  
2706