2726

منو شوهرم اصفهان زندگی میکنیم و پدر شوهرم اینا خوزستان ....بین من و خانوادش اختلافاتی هست ک من دوس ندارم نزدیکشون زندگی کنم یا شوهرم خیلی بره خونشون چون خواهر شوهرو مادر شوهرام از ادمایی هستن ک تو زندگی بقیه سرک میکشن (ب طوری ک با چشم خودم دیدم مادر شوهرم زنگ زد شوهر خواهرشو حتی در مورد خواهرش بد میگفت )و انقد با سیاست و مظلوم نمایی حرفشونو میزنن ک مرد جماعت فکرشو نمیکنه اینا از بدی دارن حرف میزنن......بگذریم ....ی کار برا شوهرم پیدا شده بهبهان ک خوبه و بهتر از هیچیه چون شرکتشون تعطیل شده.....بهبهان تا خونه مادر شوهرم ۲ ساعتو نیم راهه و تا خونه خودمون ۷ ساعتو خورده ....انقد ب این کار نیاز داریم ک نمیتونم بگم نرو سر کار ...و من طبقه بالا خونه بابامم و اجاره نمیدم .....میترسم شوهرم بره اونجا و گاهی بره خونشون و اونام تو سرش بخونن ک بیا اینجا و یا اینکه با رفتنش ب صورت تنها ب خونشون هم مخالفم ...ب نظرتون چطور با شوهرم توافق کنم ک وقتی رفتی اونجا حق نداری همش بری خونه بابات یا از الان بهش بگم ک در کل نمیام خوزستان چون حوصله بحثو اینا ندارم و دوس ندارم کسی تو زندگیم دخالت کنه؟

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهرت تنها نزار..برید بهبهان زندگی کنید هر دو

اگه برم اونجا یکی اینکه باید اجاره خونه بدم ...یکی هم اینکه نزدیک اوناست همینجا اسایش ندارم چ برسه اونجا هر دقیقه فردا بلند میشن میان خونم ک از زندگیم سر در بیارن 

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
2728
اگه برم اونجا یکی اینکه باید اجاره خونه بدم ...یکی هم اینکه نزدیک اوناست همینجا اسایش ندارم چ برسه ا ...

نری هم شوهرت اجاره خونه میده..و کل هفته تنهاس و مخش دراختیار خانواده ولی بری اونجا میتونی وقتش پر کنی که اصلا اون سمت نره

نرو بهبهان کلا. بگرد دنبال کار. یعنی چی اخه نرو خونتون. شوهر من بگه نرو خونتون پای چشمش کبوده 😁😁 ز ...

من میخوام ب اون بگم نره خونه باباش ن اون😂....دوس ندارم بره اونجا چون مطمعنم تو سرش میخونن و تو زندگیمون مشکل ب وجود میارن 

با همسرت برو بهبهان

نمیشه اونوقت هم باید اجاره بدیم هم خونواده شوهرم نزدیکمونن هر دقیقه بلند میشن میان ...حتی الان ک اصفهانیم مادر شوهرم ماهی ی بار ۱۰ ساعت راه میکوبه میاد اینجا و فقط بخاطر فوضولی 

چ بد بشین باهاش حرف بزن مثال بزن بگو امار زندگیمونم نده 

شوهرم ی کلمه حرف از دهنش بیرون نمیاد ک بخواد ب اونا بگه ...کلا خیلی توداره ولی اونا ادمایین ک تو سرش میخونن ک مثلا بلند شو بیا اینجا خونتو بیارو چیزا دیگخ

نری هم شوهرت اجاره خونه میده..و کل هفته تنهاس و مخش دراختیار خانواده ولی بری اونجا میتونی وقتش پر کن ...

ن اونجا تو خوابگاه مبمونن...اگه برم همش میان خونم میمونن...وقتی میان شما نمیدونین بخدا ی هفته هم کنگر میخورن لنگر میندازن

عزیزم شوهرت اونجا هم نره بخوان شوهرتو تحریک کنن از راه ت ل گرام  و تلفن و سرزدن های دیر به دیر ...

وقتی پیششون باشه مطمعنا تشدیدش میکنن..بیشترم بهونشون این میشه ک حالا ک خودت اومدی خوزستان سر کار  خونتونو هم بیار

2706