2733
2734

امروز یه همسایه خانومی از اون تَه مَهای کوچمون حوصلش سر رفته بود اومده بود خونه ما

عاقا این تا نشست شروع کرد که نوه ام ترشیده دیگه تورو خدا دعاش کنید اینم بختش باز شه

هر جا بگیری براش دعا و سرکتاب باز کردم 

اب فلان جا دادم خورده و اینا اصلا اثر نکرده

مامانم گفت حاج خانوم مگه چند سالشه

گفت خیلی وقته هست والا فک کنم ۲۲ سال اینطورا هست که داریمش🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اقا من اینا رو شنیدم از تو اتاقم گفتم ایول از اون پیرزن باحالاس برم پیشش خوش میگذره

خلاصه رفتم منو دید گفت چرا بدون شوهرتی روز تعطیلی؟ گفت خانوم من مجردم

گفت ای وای خدامرگم بده منو بگو دو ساعت نشستم پیش کی دارم درد دل میکنم

یه نگاه به مامانم کرد گفت تو که وضعیتت از من بدتره 😠😠😠 آبه یس دادی بهش بخوره؟؟ 😡

مامانم گفت حاج خانوم نگاه به موهاش و ارایشش نکن قاصدک یه سالم از نوتون کوچیک تره🤣🤣

گفت تو حرف نزن به هوای تو بخوام وایسم از بو ترشیدگیه دخترت دیگه نمیشه تو کوچه وایساد هممون باید بریم🤣🤣🤣🤣🤣

هیچی دیگه الان منتظرم سه شنبه  وقتی سایه مستقیمه قراره بیاد عنبرنسا درمانی کنه برام بلکم بختم واشه🤣🤣🤣

پ ن: بهش توهین نکنید طفلکی سنش بالاس ۸۰ اینطوراس

پ ن۲: حالا بوی عنبر نسا چطوری میره من چهارشنبش کلاس دارم🤣🤣🤣🤣🤣

پ ن۳: دعا کنید الزایمری باشه منو یادش بره تا سه شنبه 

پ ن: شوهری که با عنبرنسا قراره پیدا شه معلوم نیس چه 💩💩💩 هست😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣اسمش حتما حسن قلی میشه

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

🤣🤣🤣🤣اخی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
😂😂😂😂😂عالی

اومد شخصا خودمو عنبر نسا کرد رفت😂😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2706