2733
2734

شمام بچه به پهلوتون لگد میزنه ؟ من سمت چپمم هس چجور به پهلو بخابم؟ همش فک میکنم له میشه ،همش استرس دارم 

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.

اره واس منم چپه عادت هم دارم چب بخوابم خودش جم میکنه مشکلی پیش نمیاد ب امید خدا فردا سز دارم 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام اره نی نی منم همینطوره..نگران نباش کیسه ای ک نی نی توشه مثل ضربه گیرعمل میکنه ولی خودتم مراقب باش

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2738
اره واس منم چپه عادت هم دارم چب بخوابم خودش جم میکنه مشکلی پیش نمیاد ب امید خدا فردا سز دارم 

یعنی طوریش نی؟ نگران نباشم؟

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
سلام اره نی نی منم همینطوره..نگران نباش کیسه ای ک نی نی توشه مثل ضربه گیرعمل میکنه ولی خودتم مراقب ب ...

به پهلو باید بخابم که

به پهلو باید بخابم که

اره عزیزم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2706