2737
2734
عنوان

پدرشوهر عوضی

398 بازدید | 11 پست

از پارسال میخایم خونه بخریم همش میومد وسط میگفت نخرید ارزونتر میشه اون خونه به درد نمیخوره ابن یکی اوقافیه اون یکی کوچیکه و و و حالا که خونه گرون شده میگه بیاید شریکی بخریم من باز گفتم باشه رفتم پیدا کردم خونه حالا امروز میگه اون یکی پسرمم هست میخام واسش زن بگیرم پولم نمیرسه واس خونه ماهم موندیم بی خونه و پولی که دیگه نمیرسه واس خریدش مردتیکه عوضی حالم ازش بهم میخوره نفهم 

چقدر تو درد میکشی،،،بدتر از خودمی

باز شما یه پولی دستتون هست،،ماهیچی نداریم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همه تاپیکا شده پدر شوهر همه مادرشوهرا رو ول کردن رفتن رو باباعه باز

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2728

خب شما سال قبل اگه شرایطش و داشتید باید می‌خریدید و به حرف ایشون گوش نمیکردین، انشالله جورمیشه نگران نباش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

عزیزم برات تجربه شد که با هر کسی مشورت نکنی. ازین به بعد هرچی گفت کار خودتو بکن. مشورتتو با آدم بی عقل نکن . الانم تموم شده به گذشته بر نگرد متراژ کمتر سن بیشتر یا محله پایین تر پیدا کن بعدا پول دستت اومد عوض کن. شاید شانست یه فوری فروشی پیداشه