2737
2734
عنوان

بچه هااااام😭😭😭😭

224 بازدید | 11 پست

سلام کوچیکه 7 ماهشه از صب هر چی میخوره بالا میاره

بزرگم 4 سالشه الان بالا اوورد

چیکار کنم

دستمالام تموم شد

چرا اینطورین

😭😭😭

یکی بگه چیکار کنم دکتر نیست

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭

عزیزم استفراغ که چیز کمی نیست ببرشون دکتر فکر کنن یه ویروس هستش هم برادر زادم گرفت هم برادر زاده شوهرم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینی چی دکتر نیس

ببر درمانگاه بیمارستان اینجا یه چیزی میگن میدی بدتر میشن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

منم پسرم مریض شده از صبح حالم گرفتس

کاش خود ادم مریض میشد اما بچه هاش هیچیشون نمیشد

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
2738

ببرشون بیمارستان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
عزيزم ببرشون دكتري بيمازستاني درمانگاهي مگه كجا زندگي ميكني بچه ها گناه دارن

شهرستان

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭

عزيزم نگران نباش ببرشون دكتر . يه دارويي هست به اسم اندانسترون هم تزريقي هست هم قرصش مث آب رو آتيشه وقتي بخورن تموم تموم ميشه بچه هاي خودمم همينطور بودن دكتر همينه داد برادرزادم پريروز همينجوري بود حتي آيك ميخورد بالا مياورد دكتر همينو بهش داده بود يعني كلا نيستش كرد