2737
2734
عنوان

دکتر زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 3988 بازدید | 71 پست
محب کوثرم شنیدم هست

ای وای من منظورم محب کوثر بود🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو کدوم بیمارستان زایمانکردین؟؟

نجمیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
عزیزم واسه زایمان خودشم جدا پول میگیره؟؟

نه اصلا

عزیزم واسه زایمان خودشم جدا پول میگیره؟؟

اونجوری ک من شنیدم نمیگیره

موقع بریدن بند ناف بسم الله میگه

سیدم هست دیگه چی بهتر ازین😍

میگن خیلی هم صبور و مهربون و باحوصله است 

ولی من استخاره گرفتم باز  خودم  حس میکنم خوب نیومد خیلی دو دل شدم  

بیمارستان خوبیه؟؟،هزینشم میشه بگید ؟؟ ببخشید من خیلی سوال پرسیدم

ببین اصلا بیمارستان لوکسی نیست که بگی خیلی شیک باشه

اما ماماها و کادر پرستاریش فوق العاده بود شدیدا خوش اخلاق و حاذق بودن

من بهار ۹۴

۳ تومن هزینه طبیعیم شد

2738
اونجوری ک من شنیدم نمیگیره  موقع بریدن بند ناف بسم الله میگه سیدم هست دیگه چی بهتر ازین😍 م ...

مرسی ،ممنون ،الان هزینه زایمان خیلی زیااده

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
اونجوری ک من شنیدم نمیگیره  موقع بریدن بند ناف بسم الله میگه سیدم هست دیگه چی بهتر ازین😍 م ...

دکتر قیچی  میده خودت بند نافو ببری

سر زابمان من نبود اما دکتری که جایگزین کرده بود گفت  چون مریض دکتر محمدی عین خودش میدم خودت قیچی کنی بند نافو😍

من یبار پیش دکتر لیلا محمدی ویزیت شدم

باردار نیستم

ولی فوق العاذه مهربونه

عاشقش شدم

ایشالله باردار شم میرم پیشش

من بیمارستان نیکان نظرمه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
دکتر قیچی  میده خودت بند نافو ببری سر زابمان من نبود اما دکتری که جایگزین کرده بود گفت  چ ...

اره اتفاقا امروز تو اینستا دیدم عکسشو که داده بود مامانه ببره 😁 من اکثرا دیدم پدر میبره .. راستی شما شوهرت اجازه دادن بیاد تو ?

2706