2737
2734

با شوهرم دعوام شد پارسال مثل چنین روزی تو. مولودی بودمو نذر کردم اگه تا سال دیگه مثل امروز حامله بودم واسه همین مولودی واسه بچه ها هدیه کوچیک ببرمحالا امروز از ساعت ۱۲بهش گفتم بریم بخریم هی گف باش باش شد ۳منم ۴باید. میرفتم و حاضر میشدم گفتم خودم برم خرید گفت نه میریم شد. ۳:۳۰اخرم گفت کی ب تو اجازه داده ک بری لازم نکرده حالا با مامانم قرار مولودی داشتیم بعدشم ساعت ۸خواسگاری بهش پ دادم خواستی بری ماشینو نبری ک قرار دارم ماشینم برده بود زنگ زدم گفتم برام اسنپ بگیر برم گفت باز کی ب تو اجازه داد. بری اتیش گرفتم زدم زیر گریه و اون فحش من جیغ و فحش حالام سر دردو بی اشتها افتادم حال شام پختنم ندارم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش از قبل میخریدین 

اخه فکر کردم امسال جشن ندارن یکدفعه دعوت کردن ایشونم ک از صبح بیکار

2738

عز یزم تاوقتی صیغه نذر نخوندی واجب نیست بهت اولا.دوما اگر درامد نداری از نظر شرعی نمیتونی نذری کنی که شوهرت ناراضی باشه.پس نگران نذرت نباش.این استرس برابچه ات بده.برو قران بخون و خودتا اروم کن

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
خودت اسنپ بگیر دیگه چرا همه چی رو ب شوهراتون میگین اخه خودت خرید میکردی 

خب اجازه نمیده و بدون اجازش دعوا بزرگی میشه بعدم ماشین مال خودمه

عز یزم تاوقتی صیغه نذر نخوندی واجب نیست بهت اولا.دوما اگر درامد نداری از نظر شرعی نمیتونی نذری کنی ک ...

از نذری پولیش راضیه تنبله

چقدر بی فکرید اه اه چرا بچه دار میشید اخه 

همیشه ک دعوا نمیکنیم اتفاق افتاده مگه شماها دعوا ندارین

اخه چه ربطی داره.بچه دارنشه چون ممکنه باشوهرش بحثش بشه!اونایی که بچه دارن بحث نمیکنن

نمیدونم بعضیا باید. ی چی بگن دیگه

از نذری پولیش راضیه تنبله

خوب همونم.وقتی چیزی راخودت نمیتونی انجام بدی ولش کن.باید وقتی میدیدی نمیره خرید بی خیال میشدی و بعدا سر یه فرصت مناسب بهش میگفتی از دستش ناراحت شدی

راهروگرصدهنر دارد توکل بایدش...
2706