2737
2734
عنوان

اخر سر اشکمو دراورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 106 پست
اره برو نزار ب بیرون از خونه موندن عادت کنه من ۴ماه بدجور عذاب کشیدم 

خیلی سخته چطور تحمل کردی .میترسم یکمم برم تنهام بعد خونه مامانش با شهرمون یک ساعت فاصلس 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم اقدام کنم .منتظر پول بودم .خیلی تنهام .الان با این رفتاراش قید بچه رو زدم .

اي بابا

برو از سوپري يه فيلم بخر بيا بشين نگاه كن 

به اين فكر كن اگه مردي بعد از اين همه عذرخواهي و ناز كشيدن زنش نياد خونه يه ادم كينه اي هست كه نميتونه ببخشه

بگذريم كه رفتار خودشم درست نبوده اما با اين همه منت كشي شما بيشتر فكر كرده مظلومه

تا ابد كه نميتونه بر نگرده

كجا رفته حالا

2731
اي بابا برو از سوپري يه فيلم بخر بيا بشين نگاه كن  به اين فكر كن اگه مردي بعد از اين همه عذرخ ...

حدسم میگه خونه مامانشه .اگر نیاد دلمو سوزونده چون خیلی تو زندگیم راحت بخشیدمش

خیلی سخته چطور تحمل کردی .میترسم یکمم برم تنهام بعد خونه مامانش با شهرمون یک ساعت فاصلس 

عزیزم من شوهرم گوشیشم خاموش بود خطشو عوض کرده بود مال شوهرت خطش روشنه یه اس ام اس بهش بده و از دلش دربیار نزار کش پیدا کنه قهرتون 

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍

هیچ کاری نکن ک بدتر میشه 

شوهر منم همینطوریه اگه نازشو بکشم نمیاد ولی اگه بی اعتنا باشم میاذ خونه

هر کی قلق شوهرشو داره دیگه ببین چ راهی باید بری ولی دیگه منت کشی نکن جنایت ک نکردی اون توهین کرد جوابشم شنید 

عزیزم من شوهرم گوشیشم خاموش بود خطشو عوض کرده بود مال شوهرت خطش روشنه یه اس ام اس بهش بده و از دلش د ...

جواب نمیده اخه .خیلی زنگ زدم .پیامم دادم ولی سکوت .

اگر اینجوری میخواد بزارم تنها بمونه جهنم که میره اصلا 

2738
هیچ کاری نکن ک بدتر میشه  شوهر منم همینطوریه اگه نازشو بکشم نمیاد ولی اگه بی اعتنا باشم میاذ خ ...

یکم حرف زدم حالم بهتر شد میخوام بی اعتنا باشم 

منم ادمم ابنهمه اذیتم کرده بخشیدم .سر یه رانندگی کردن هرچی خواست بهم گفت منم عصبی شدم گفت برو جوابشو دادم .بقولت جنایت نبوده

جواب نمیده اخه .خیلی زنگ زدم .پیامم دادم ولی سکوت . اگر اینجوری میخواد بزارم تنها بمونه جهنم که میر ...

فقط  یه اس محبت آمیز بده و دیگه نه زنگ بزن نه اس بده

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
یکم حرف زدم حالم بهتر شد میخوام بی اعتنا باشم  منم ادمم ابنهمه اذیتم کرده بخشیدم .سر یه رانندگ ...

اره ولش زنا خیانت میکنن شوهراشون میبخشن محل نده دست پیش گرفته اصلا اصلا دیگه پیام نده حتی اکه شب نیومد

حدسم میگه خونه مامانشه .اگر نیاد دلمو سوزونده چون خیلی تو زندگیم راحت بخشیدمش

پس اصلا نرو 

باز اگه جايي بود كه تنها بود شايد ميشد به اينكه بري كه باهاش حرف بزني فكر كرد

خانواده شوهرت چطورن؟ميشه مثلا بهشون زنگ بزني بگي براي حال و احوال دنگ زدي؟

پس اصلا نرو  باز اگه جايي بود كه تنها بود شايد ميشد به اينكه بري كه باهاش حرف بزني فكر كرد خا ...

فتنه عالمن .تهمتایی که اونا زدن ادم به دشمنش نسبت نمیده .

2706