2737
2734

بحث گروکشی نیست 

خب خانم بالاخره باید تو زندگی آقا یه حقی داشته باشه دیگه 

در ثانی 

اگر خدای نکرده به مشکل خوردن و به جدایی کشید  خانم یک پشتوانه مالی داشته باشه و مشکلی براش پیش نیاد خب همه که شاغل نیستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که خودم اعتقادی به مهریه ندارم ولی دوربریا رو دیدم خوبم گرفتن.طرف شوهرش رفته خیانت کرده نباید یه جور بسوزونیش.پس زندان بره حالش جا بیاد.

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
من که خودم اعتقادی به مهریه ندارم ولی دوربریا رو دیدم خوبم گرفتن.طرف شوهرش رفته خیانت کرده نباید یه ...

پول داشته باشه  خوب پولت رو می ده و  می ره و اصلا هم نمی سوزه

2738
من چند ماهه دارم التماسش می کنم بریم مهریمو 0 کنم حتی سندی..واقعا بابت مهریه ی زیاد م ناراحتم این یه ...

من چند وقته دارم خودمو میکشم بکنه سال تولدم اما میگه نه😂😂😂

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
مثلا اگه  کلی پول بگیری بیای بیرون خیلی  اتفاق  خوبیه و دیگه دستمال نیستی؟

معلومه که نیس این همه زحمت کشیده زن 

حداقل نمیگن دخترشونو از سر راه آوردن با همه چی راه میان اگه خانواده ی درست درمونی داشت اینجوری نبود

اینجوری که بعضیا میگن شرایط خیلی خوبه همه میتونن ازدواج کنن چون دخترا چیزی نمیخوان فقط شوهر کنن

کم گرفتم اخرش راحت طلاق داد منو واسه ی عمر سوزوند و رفت الانم خر کیفه واسه خودش زندگی میکنه 

یعنی  به نظرت مهریه ات زیاد بود زندگی تون خوب بود؟ 

راجع بهش تحقیق نگرده بودی؟  

مشکلت چی بود باهاش ؟ دوستت داشت اصلا؟

یعنی 800 تا؟ 4  ملیارد پول داره پسره؟

۴میلیارد که این دور زمونه پول زیادی نیست.منم مهرم تاریخ تولد بودم اما شیرین بازی دراوردم اون ۱۰۰۰تای اول رو انداختم گفتم شوهرم ازکجامیخواد بیاره.حالا چندبرابر اون ۱۰۰۰تا رو داره.خداروشکر شوهرم عالیه منظورم اینده رو کسی ندیده

پول داشته باشه  خوب پولت رو می ده و  می ره و اصلا هم نمی سوزه

چه بهتر تو هم میری پی زندگیت.اما بی پول میخوای بشینی ور دل پدر مادرت

۴میلیارد که این دور زمونه پول زیادی نیست.منم مهرم تاریخ تولد بودم اما شیرین بازی دراوردم اون ۱۰۰۰تای ...

ماشالله همه ملیاردین  شماها  4  ملیارد براتون  چیزی نیست 

2706