2737
2734
ببخشید شما از کجا اینقدر مطمئن این؟

من خودم خیلی اثر دیدم .مگه میشه به یه نفر هدیه ای بدی و اون نفر پاسخ خوبیت رو نده اونم نه هرکس که اماممون باشه .ما هدیه هم ندیم اونا نگاهسون به ما هست

**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم خیلی اثر دیدم .مگه میشه به یه نفر هدیه ای بدی و اون نفر پاسخ خوبیت رو نده اونم نه هرکس که ام ...

عزیز دلم

من چله حدیث کسا

چله ذکر استغفرالله

دعای نادعلی

ذکر یاعلی

دعای مقاتل بن سلیمان

صلوات

و...ً‌

همه اینا رو انجام دادم و داغونه داغونم و دیشب هم تا صبح گریه میکردم و دعاو نیایش 

اما هیچ و تنها دل شکسته و گرفتار

امیدوارم هیچ کس گرفتار نشه 

و بسیار خواهش و تمنا و التماس کردم اما هیچ...

خدایا شکرت❤️
2728
عزیز دلم من چله حدیث کسا چله ذکر استغفرالله دعای نادعلی ذکر یاعلی دعای مقاتل بن سلیمان صلوات ...

من عالم نیستم ولی به نظر من هر مشکلی یه زمانی داره برای برطرف شدن که شاید نرسیده باشه و هر نذری که بکنی و انجام بدی شک نکن که اثری در زندگیت داره ممکنه یه ضرری رو از زندگیت دور کنه و یا هرچیزی که تو ازش خبر نداری ولی چون وقت حل شدن مشکلت نرسیده فکر میکنی بی اثر بوده. البته به نیت خالص آدم هم هست .شاید به یه نذر دیگه برآورده بشه .نذر مهم ترین اثرش آرامشیه که به خودمون میده برای من که اینطوریه

**اللهم عجل لولیک الفرج**
من عالم نیستم ولی به نظر من هر مشکلی یه زمانی داره برای برطرف شدن که شاید نرسیده باشه و هر نذری که ب ...

من ادعایی ندارم شاید نیتم خالص نیست اما همیشه سعی کردم مرحمی برای دیگران باشم و حالا که گرفتار یه ظالم شدیم دو ساله تمام زندگیمون بالا کشیده و داریم ذوب میشیم و اینقدر تحت فشاریم که هیچ چیز بجز حاجتم آرامشم نمیده الهی نصیب هیچ کس نشه تا تجربه نشه کسی متوجه نمیشه چقدر سخته

در هر صورت رو سیاهم و همین

دو سال هم برای چنین مشکلی کم نیست صبور بودیم که تا اینجا هم کشیدیم یک روزش چند ماه میگذره 

خیلی دلم شکسته

در هر صورت ممنون واسه پیشنهاد خوبتون مطمئنا جواب میده 

خدایا شکرت❤️