2733
2734
عنوان

تنها یک قدم برای آقا....

248 بازدید | 12 پست

عزیزان عید بزرگی رو امروز داشتیم مبارک همه امون باشه .بیاد برای فرج و گشایش در زندگی و کارها همه امروز نیت کنیم هرروز پیشکشی خدمت امام زمان(عج) داشته باشیم .

بیاید هرروز یک صفحه قرآن تلاوت کنیم و هدیه کنیم به آقامون.سخت نیست با دست خالی هم میشه انشاا... هدیه رو از ما قول کنن و دست های خالی ما رو با عنایتشون پر کنن.... امام زمانی هایی که خوندین و الان نیت کردید لایک بفرمایید لطفا

**اللهم عجل لولیک الفرج**

من میترسم‌ نتونم بخونم 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میترسم‌ نتونم بخونم 

یک صفحه چیزی نیست عزیزم یکی دو دقیقه وقت بیشتر نمیخواد بعد نماز میتونی با هنزفری هم گوش کنی .ایشاا... خودشون کمک میکنن

2728
یک صفحه چیزی نیست عزیزم یکی دو دقیقه وقت بیشتر نمیخواد بعد نماز میتونی با هنزفری هم گوش کنی .ایشاا.. ...

راستش من توبارداریمم قراربود یه قرانو ختم کنم ولی هنوز شروع نکردم میشه روزی یه صفحه یاهرچندصفحه بخونم هم واسه سلامتیه بچم وهم هدیه کنم به امام زمان؟؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
راستش من توبارداریمم قراربود یه قرانو ختم کنم ولی هنوز شروع نکردم میشه روزی یه صفحه یاهرچندصفحه بخون ...

بله عزیزم میشه هر نیتی میتونی بکنی انشاا... قبول باشه شما که بارداری حتما بیشتر از ما نتیجه میگیری

2738
بله من خودم از اول قرآن شروع میکنم تا کم کم بتونم یه ختم قرآن هدیه کنم بهشون

منم از عید ختم قرآن شروع کردم هر وقت بتونم میخونم، نیت میکنم از این به بعد واسه امام زمان میخونم....

منم از عید ختم قرآن شروع کردم هر وقت بتونم میخونم، نیت میکنم از این به بعد واسه امام زمان میخونم....

قبول باشه عزیزم ایشاا... حاجت روا باشی