2737
2734
عنوان

مادرشوهرم چیزای که میخواد بندازه دور رو کادو میکنه میده بهم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 121 پست
وااااای دقیقا.اینقدر مارک مارک میکنه که حالت بد میشه.انگار تو چی ندیده ای.مارک نمیدونی چیه.خوب چرا ا ...

عزیزم شرمنده من الان نتمو وصل کردم پیاماتو دیدم

هر وقت دلت از کاراش پر بود بیا همینجا تاپیک بزن درددل کن 

این آدما سنشون بالاس دگ تغییر نمیکنن خوب یا بد باید باهاشون کار بیایم ب خاطر همسرمون 

من هر وقت از این کارای مادرشوهم ک خیلی شبیه مادرشوهر شماس ناراحت نیشم فقط سعی میکنم خوبیاشو ب یاد بیارم و خودمو راصی کنم ک بهم برنخوره 

انشالله ک اخلاق بدشونو ترک کنن❤❤

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
اینجور مواقع شما حقیقتو بگو. مثلا نمیدونی چه خبره یهو بگو ای وای نه شما اشتباه متوجه شدین ما اینقدر ...

چی بگم واقعا.من ترجیح میدم روابطش با دومادش خوب باشه تا بره پیش دخترش زندگی کنه و وبال گردن من نشه.ولی با این اخلاقش شوهر من که پسرشه ازش گریزونه چه برسه داماد.شوهرم کلا هیچی بهش نمیگه.ولی زیادم جلو من زیر بار بد مادرش نمیره.اما گاهی که من خیلی حال روحیم داغونه اعتراف میکنه مادرش بد کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شرمنده من الان نتمو وصل کردم پیاماتو دیدم هر وقت دلت از کاراش پر بود بیا همینجا تاپیک بزن درد ...

اره امیدوارم.منم با این امید که خدا میبینه و این واسه من یه امتحانه تحمل میکنم.ولی گاهی وقت ها هم واقعا میبرم.حتی دیگه همسرمم برام مهم نیست چون یادم میاد اوایل ازدواج چقدر به خاطر مادرش دل منو میشکوند و طرفداری میکرد و حرف میزد.گرچه الان هم منو شناخته هم اونو.ولی بازم کینه دارم از حرفاش.نمیتونم فراموش کنم.

اره امیدوارم.منم با این امید که خدا میبینه و این واسه من یه امتحانه تحمل میکنم.ولی گاهی وقت ها هم وا ...

مردا نقطه ضعفشون مادرشونه خیلی خیلی بی چون و چرا طرفداری میکنن ازشون 

بسپر ب خدا مادرشوهرت خودش نتیجه کاراشو میبینه و بالاخره یه موقعی میفهمه رفتارش درست نیست ولی میفهممت اون لحظه ای ک گیر میدن فلان چیز مال تو ولی تو اصلا دلت نمیخواد قبول کنی چ حس بدیه مخصوصا وقتیشوهرتم سکوت کنه و یا تایید کنه 

تو این موقعیت زیاد بودم😥

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2731
چی بگم واقعا.من ترجیح میدم روابطش با دومادش خوب باشه تا بره پیش دخترش زندگی کنه و وبال گردن من نشه.و ...

کلا اگه خانواده هاشون تیکه تیکشون کنن بازم بدشونو نمیگن. همین چند دقیقه پیش خودم با شوهرم دعوام شد بدجوری..

ی لباس کهنه ک داری بده بهش

نمیخادم بشوریش

بگو مادر جون فک کنم این بهت بیاد

مثلا روسری

شاید فهمید کارش بده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اخه الان من دیگه کادوهاش قبول نمیکنم.ولی وقتی میاد خونه ام کادو میاره.بدم دستش بگم بردار ببر.مشکلم ا ...

یه روز همه رو جمع کن.ببر بده بهش.بگو من استفاده نمی‌کنم بدید یه نیازمند.به همین راحتی

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
اخه الان من دیگه کادوهاش قبول نمیکنم.ولی وقتی میاد خونه ام کادو میاره.بدم دستش بگم بردار ببر.مشکلم ا ...

ببین جلوخودش باز کنکادوش وقتی کثیفه یا پای دخترش و تنشون دیدی بگو دستون دردنکنه مگه این همون لباستون نیس تنتون دیدم برازنده خودتونه ممنون

2738
مردا نقطه ضعفشون مادرشونه خیلی خیلی بی چون و چرا طرفداری میکنن ازشون  بسپر ب خدا مادرشوهرت خود ...

چی بگم.امیدوارم کارایی که با من میکنه سرش بیاد.خیلی حرف های دیگه هم هست.ولی خودم و اروم میکنم.بهترین انتقام ازش اینه که خودش تنها بمونه.مثل جوجه تیغیه نمیشه بهش نزدیک شد.از طرفی چون شوهرشم فوت شده و دخترشم شهرستانه دلم به حالش میسوخت.ولی اون خیلی بدجنس بود در حق من.دست پختم و مسخره میکنه.به فامیلام میگه دیونه.به پدر و مادرم تهمت میزنه.به همه یه عیبی میچسبونه.لذت میبره.خودش میگه لذت میبرم از خودم تعریف بدم.ادم باید از خودش تعریف بده.همچین منطقی داره.بلانسبت فرهنگی هم بوده.ولی کاملا تازه به دوران رسیده و نو کیسه اس.همسرم اخلاقای پدرش و داره.پدرش میگن مرد خوبی بوده

چی بگم.امیدوارم کارایی که با من میکنه سرش بیاد.خیلی حرف های دیگه هم هست.ولی خودم و اروم میکنم.بهترین ...

پس احتمالا وضع روحیش داغونه ک انقد بقیه رو آزار میده و از آزار دیگران لذت میبره چون تنهاس این جوریه حتما 

کلا اگه خانواده هاشون تیکه تیکشون کنن بازم بدشونو نمیگن. همین چند دقیقه پیش خودم با شوهرم دعوام شد ب ...

اره .اخرش مادرو خواهرشون یه چیز دیگه اس.شوهر من که از عذاب وجدان تنهایی مادرش خودش و کشته بود.حالا مادرش اصلا تو خونه نیست.مارکوپولوعه.سفر هاش از وزیر خارجه هم بیشتره.بعد به شوهرم میگم بریم مهمونی.میگه چجوری دلت میاد مادر و خواهر من تو خونه باشن ما بریم مهمونی.اصلا هیچ جا نمیریم یا همه با هم میریم.که منو مجبور کرد خانوادشم ببرم خونه فامیلام.الان که بهش میگم میگه اره عذاب وجدان الکی داشتم.بلد نبودم. چی بگم.روح منو که حسابی داغون کرد با کاراش

چقدبانمکه مادرشوهرت نمیفهمه ادم خوبه یا بد

آره خدایی خودمم گیج میشم 

ولی انقد اخلاق خوب داره ک این کارشو سعی میکنم نادیده بگیرم دست خودش نیست از بدجنسی نمیکنه شناختمش کامل

ولی استارترو درک میکنم شدید این موقعیتا ک مادرشوهرا درست میکنن خیلی رو مخه خیلی😁

ی لباس کهنه ک داری بده بهش نمیخادم بشوریش بگو مادر جون فک کنم این بهت بیاد مثلا روسری شاید فهمید ...

مثلا اینه که اصلا به نظرش کار بدی نیست.جهاز دخترشم دست دو بود.مثلا کلی لباس دست دوم خودش و داد به من.بعد یه روز اومد گفت بده تا دخترم بپوشه.منم دادم فک کردم قرض میخواد.بعد گفت دیگه نمیتونم بدمش بهت چون تو تن دخترم میبیننش نمیشه.حالا من کلی منتم گذاشته بود سرم بابت اینا.مثلا میگه فلان ظرف و بده میخوام بدم واسه جهاز دخترم.هر چی داده رو کم کم پس میگیره.براش زشت نیست.حتی کادوهای دامادش هم از وسایل شوهر من اومد بعضیاش و داد.کادو کرد داد به داماد

2706