2726
عنوان

مصرف مکمل های بارداری

111 بازدید | 9 پست

سلام دوستان گلم من الان وارد هفته 15 بارداری شدم دکترم از هفته 7 قرص فولیک اسید و ویتامین B6 برام نوشت همیشه مصرف میکردم تا الان که دوباره رفتم پیشش گفت همونا رو ادانه بده ولی  چون وزنم خیلی کمه قرص های مولتی ویتامین خارجی و ویتامین D و امگا3 بهم داده . مولتی ویتامین هرروز و اون دوتا رو باید هفته ای یکبار مصرف کنم . سوالی که دارم اینه که بنظرتون اینا رو وزنم تاثیر داره و لازمه یا نه؟ و دوم اینکه اگه تجربه دارید مولتی ویتامین چ موقع از روز مصرف کنم بهتره؟بعدغذا یا قبلش؟ ببخشید طولانی شد ممنون میشم کمکم کنید🙏😍

مولتی ویتامین لازمه خیلیا حتی از همون اول میخورن

بله باعث افزایش اشتها و بالا رفتن وزن میشه

من بعداز ظهر ترجیحا با آبمیوه میخورم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منم میخورم ولی اصن اشتهام نمیکشه چه کنم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مولتی پرینتال یا پریناگر میخورم .روزی یه دونه بین غذا

باعث افزایش. اشتها میشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

مولتی ویتامین و صبح باید بخوری حالا بعد صبحونه ویتامین d  هم ظهر بعدناهر قرص اهنم هم شب من هر روز ویتامین  د گفته بخور نمیخورم زیاد ویتامینم ی روز در میون میخورم

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
من مولتی پرینتال یا پریناگر میخورم .روزی یه دونه بین غذا باعث افزایش. اشتها میشه

اونم میخورم کلسیم ود۳ اهن فولیک اسید وامگا۳

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

فولیک اسید دیگه چرا؟

من از وقتی ففول میخورم یدوفولیکو قطع کردم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

یک 

من از ۱۶ هفته فولیک قط کردم .فیفول میخورم قرص اهن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧