2726
عنوان

شرایط بد دخترخالم خواهشا بیاین همه 🙏🏼😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 117 پست

نامزد سابق منم چون نقطه ضعف داشت هیچی نداشت مثل بت منو میپرستید تا ماشین و زمین گرفت سرکار رفت زیر سرش بلند شد منو گرفت به کتک و رفت هه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرباز فراری. بخاطره خانوادش برگشته خرجشونو بده

خب با این حساب شرایط فقط بی پولی نیست. مگه به سرباز فراری وام میدن؟ بالاخره دو سال زندگیشو باید بره سربازی که نمیتونه پولی در بیاره.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728
ن فراره قطع کنه

خب ببین اگه مطمعنه که قطع میکنه یه چیزی

بعدشم اگه اونا تنها منبع درآمدشون همین آقاس, میخوان چیکار کنن?مطمعن باش بعدا دوباره یه جوری بحث این قضیه بالا میاد

بعدم از طرف دیگه با وام نمیشه کل زندگی رو راه انداخت,الان یه وام رو خودتو میکشی تا بهت بدنش,بعد سه برابرشو باید پس بدی,

تا بخواد هی وام بگیره همه چیزا چند برابر شده,بااااید یه پس انداز از خودش داشته باشه واسه شروع

من همیشه میگم دوست داشتن تو زندگی خیلی مهمه,ولی زندگیا واقعا سخت شده,دختر خاله ات چقد باید بمونه تا ایشون سربازی رو بره?چقد باید بمونه تا بتونه یه عروسی بگیره?

خیلی سختی باید بکشه تو زندگی,اگه تحمل این همه سختیا رو داره به دوست داشتنش احترام بذاره,اگ بتونه کنارش بذاره هم تا عمر داره تو فکرشه

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
به نظر من عشق و پول به یه اندازه تو زندگی مهمه.نامزد بشه خانوادشم وقتی ببینن که اینم باید بره سر خون ...

اتفاقا خونواده شوهر من تا دیدن زن گرفته بدتر فشار اوردن چیزایی هم که تا حالا نخوردن و نپوشیدنم شوهرم باید براشون میخرید 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

قبول نکنه زندگی کا همش عشق نیست فردا این بی پولیا عشق خراب میکنه دوراز جون میشن سگ وگربه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
منم با ی نفرم چهارسالع...اما زیر بار ازدواج نرفتم بش گفتم اوکی تو مگه نمیخوای همه اینارو هر جور شده ...

داری اشتباه میکنی ببخشید نمیخوام فضولی کنم تجربه مشترک دارم ک میگم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
به نظر من عشق و پول به یه اندازه تو زندگی مهمه.نامزد بشه خانوادشم وقتی ببینن که اینم باید بره سر خون ...

خانوادش شعور ندارن بقران هر لحظه ازش پول میگیرن چیزایی ک اصلا ضروری نیس

صلوات 
داری اشتباه میکنی ببخشید نمیخوام فضولی کنم تجربه مشترک دارم ک میگم

خب اخه وقتی جدی برخورد کردم باهاش...سربازیشو رفت دنبالش معافش کرد...الانم تو فکر ماشینه..خونمونم جوره 😆

2706