2726
عنوان

سوال زنانه ،

313 بازدید | 14 پست

من یه ماه قبل عید عفونت داشتم که پریودمو 10 روز عقب انداخت و به شدتم درد داشتم که نمیتونستم بشینم حتی رفتمدکتر دارو داد و خوردم و عنر نسا هم استفاده کردم دو سه روز بعدش دردم خوب شد و پریود شدم.بعد داروهارو قطع کردم الان دوماه میگذره باز حس میکنم ببخشید یکم ترشح دارم و بوی بدی گرفتم که اینجوری نبودم قبلا همون داروهای قبلی رو بنظرتون ادامه بدم باز یا دوباره برم دکتر؟یه ژل شستوشو کپسول انتی بیوتیک و پماد واژینال مترونیدازول  بودن 

والا منم عفونت دارم اين ماه ده روز پريودم عقب افتاده فك كنم از اونه فردا ميرم عنبر نسا بخرم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انتی بیوتیک و مترونیدازول ک برای عفونت هست بخوای میتونی استفادخ کنی

ولی پماد یک ماه بعد باز شدن باید دور انداخته شه

باز ی دکتر برو سر خود چیزی استفاده نکن

درمَن اِنگار کسی در پِی اِنکار مَن است...

به نظرم باز همون داروهارو بخر استفاده کن ببخشید عزیزم ینی عفونت پریود رو عقب میندازه؟من الان چندروزه که قرصای ال دی رو قطع کردم که پریود بشم ولی نمیشم مطمئنم که باردارم نیستم چیکارکنم؟

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  

آب بخور و مایعات. از چیزای شیرین پرهیز کن یا کم بخور چون رشد میکروب های اون ناحیه رو تسریع میده

حتنا خودت رو بعد از توالت خوب خوب خشک کن. لباس زیرت رو یا روی بند بنداز که آفتاب بخوره یا اتو کن حتما

به نظرم باز همون داروهارو بخر استفاده کن ببخشید عزیزم ینی عفونت پریود رو عقب میندازه؟من الان چندروزه ...

اره عفونتم عقب میندازه 

ولی ال دی هم فکنم یکم بعد قطع کردنش باید پریود شی

اره عفونتم عقب میندازه  ولی ال دی هم فکنم یکم بعد قطع کردنش باید پریود شی

اره تا الان باید میشدم خیلی نگرانم

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
اره تا الان باید میشدم خیلی نگرانم

من دو ماه قبل براي اولين بار يك ماه عقب انداختم رفتم دكتر گفت كيست ريز داري از اونه يه دوره قرص داد قرص تموم شد سر وقت پري شدم الان باز ده روز عقب انداختم اين سري هم علائم كامل عفونت دارم ميترسم از معاينه 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
من دو ماه قبل براي اولين بار يك ماه عقب انداختم رفتم دكتر گفت كيست ريز داري از اونه يه دوره قرص داد ...

مگه دفعه اول معاینه کرد؟درد داشت؟

مگه دفعه اول معاینه کرد؟درد داشت؟

نه برا عفونت نرفتم و معاينه نشدم سري قبل رفتم نوشت سونو گفت بخاطر كيست پري نشدي امپول زد ده روز بعد پريود شدم يه ماه قرص خوردم سر وقت پريود شدم الان ده روز تاخير دارم 

2706