2733
2734
عنوان

دزد خونمون پیدا شده

1170 بازدید | 33 پست

چند روز پیش خونمونو دزد زده بود خدارو شکر پیدا شده ولی جنسارو همرو فروخته

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی میشه اخرش ؟ خسارت باید بده یا اصل وسایلو گفتین باید برگردونه؟چی ازتون بردن؟

نمیدونم چطوریه بیشرف همشو فروخته 300 تومن 9 میلیون جنس بود

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
نمیدونم چطوریه بیشرف همشو فروخته 300 تومن 9 میلیون جنس بود

اگه مال خر رو پیدا نکنه پلیس فکر نمیکنم چیزی دستتونو بگیره بجز اینکه اون طرفو میندازن زندان ک اینم سودی بحال شما نداره

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو

ما نمایندگی ان بیبی داریم جنسا تو ماشینم بود میخواستم ببرم مغازه تنبلی کردم بردم خونه  شب خونه مامانم موندم همشو از تو ماشین بردن

اشنا بوده؟

اولین جمله ایرانی ها بعد از دزدی

اعتماد به فامیل و آشنا موج میزنه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706