2737
2734

سلام من یبار زایمان زودرس شدمو بچمو از دست دادم

الان باز باردارم و کلی مشکلات دارم دکتر گفته احتمال اینکه اینم از دست بدم هست

دستم به هیچ جا بند نیس 

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین خواهرای عزیزم 

تعداد رای : 32
نظرسنجی
اللهم صل علی محمد و آل محمد
30
93%
دعای خیر
2
6%
حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد(ص)

وعجل فرج آل محمد(ص)

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم شما دعا کن منم برای نی نیت ۱۰۰تا صلوات میفرستم و صدقه میدم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

اللهم صل علی فاطمه وابیها و بعلها و بنیها بعدد ما احاط به علمک

این صلوات خاصه حضرت فاطمه ص برای جلوگیری از سقط جنینه یکی از بزرگان بمن گفت هر روز ۵۳۳ بار بخون تا روز زایمان تا بچت سالم دنیا بیاد

منم کاهلی کردم و الان مشکلاتی دارم اما امروز شروع میکنم چون منم خطر زایمان زودرس دارم ۵ ماهمه